Jump to content

Табло от ауди купе ще стане ли на Б3 80 1.8 с


audi_80_1.8s

Recommended Posts

Здравейте Колеги намерих табло с уредите и мисла да го купа ама е от ауди купе 90 год та ще стане ли на ауди 80 1.8 с карборатор таблото е с ауто чек ама на мен ми трябват оборотомера и километража а ауто чека ще стане ли за диделова б4 1.9 ТДИ

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=82069

Мерси Предварително Колеги :hilezh::bia:

Редактирано от audi_80_1.8s
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, че аз малко се обърках :hilezh: Ти колко коли имаш 1 или 2 :bia: Щото долу в графата кара пише едно B4 1,9 TDI, а в ника ти пише 80 1,8S . Мисля, че ще стане таблото за Б3-ката. :bia: Май имаше някаква разлика дали е бензин или дизел ма тука въобще не съм сигурен май някой ми го беше казал това :lupe:

Редактирано от iordan0ff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, че аз малко се обърках :lupe: Ти колко коли имаш 1 или 2 :bia: Щото долу в графата кара пише едно B4 1,9 TDI, а в ника ти пише 80 1,8S . Мисля, че ще стане таблото за Б3-ката. :bia: Май имаше някаква разлика дали е бензин или дизел ма тука въобще не съм сигурен май някой ми го беше казал това :bia:

Ми 2 коли имам ауди 80 б4 и б3 NE ( ми е първата кола и така си кръстих ника ) но неможах да побера имената и двете коли и затова само новата оставих долу в кара :D а таблото ми трябва за бензиновата б3 а ауточека дали става па за дизела :hilezh:

Редактирано от audi_80_1.8s
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука вече незнам ако кажа нещо ще те излъжа :hilezh: Малка е вероятността да налучкам и да позная :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми 2 коли имам ауди 80 б4 и б3 NE ( ми е първата кола и така си кръстих ника ) но неможах да побера имената и двете коли и затова само новата оставих долу в кара :hilezh: а таблото ми трябва за бензиновата б3 а ауточека дали става па за дизела :)

на 100% километражното табло ще стане на бензиновата 80ка,а за ауточека невиждам причина да не става за дизел(символите който показва са идентични и при дизел и при бензин)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 100% километражното табло ще стане на бензиновата 80ка,а за ауточека невиждам причина да не става за дизел(символите който показва са идентични и при дизел и при бензин)

:D:):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а ауто чека ще стане ли за диделова б4 1.9 ТДИ

Значи check-a ще стане,

НО за да е пълноценен и да позволи да се използват всичките му функции трябва да се навържат и някои

допълнителни модули ( модул за проверка на предни светлини, модул за проверка на задни светлини )

и нови детайли ( помпа с датчик за нивото на течността за измиване на редното стъкло ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи check-a ще стане,

НО за да е пълноценен и да позволи да се използват всичките му функции трябва да се навържат и някои

допълнителни модули ( модул за проверка на предни светлини, модул за проверка на задни светлини )

и нови детайли ( помпа с датчик за нивото на течността за измиване на редното стъкло ).

Мерси колега :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...