Jump to content

Купувам тасове - 15"


MrD

Recommended Posts

Колеги,

следващият месец ще захладнее и ще слагаме зимните гуми. Търся да закупя 15 цолови тасове за моето А4. Пращайте и някоя друга снимка ако ви се намира, за да видя какво им е състоянието.

Оферти може и на ЛС.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе,как ще си гледаш хубавата кола със стоманени джанти и тасова 4-5 месеца ?

Raino,

ела да караш 4-5 месеца по снега в Габрово и да видиш дали ще сложиш алуминиеви джанти. Предишното ми Ауди го карах така и няма да повторя. Миналата зима от коловози и буци лед по пътя пукнах кората отдолу и бронята отпред. Града въобще не се чисти от снега, чакат докато го стопи слънцето. Има ли смисъл да кривя алуминиевите джанти, пък били и те 15 " /на старо/, колата е ниска отпред и понякога ми се случва да заора от снях та чак да надигне предницата /последната зима това ми се случи 3 пъти/.

Мога да ти кажа, че всяка зима отива по един комплект тасове. Погледни ми постовете, всяка година питам за тасове, защото като влезеш в коловоза или удариш голяма буца лед на пътя и си до там.

В събота сложих 2 каци грозде - една за вино, а другата само за ракия в мазата, гледам и си викам: А гледай старите тасове - от 4 броя, 3 счупени или пукнати. Ако имаш по-добра оферта съм съгласен да те изслушам.

Поздрави,

Търсенете все още продължава - купувам тасове 15 цола

Редактирано от MrD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е приключена! /поне за тази зима/.

Благодря на колегата, който се включи и ме снабди с хубавите тасове.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...