Jump to content

Светка лампата за подгряване


aronis

Recommended Posts

здр. карам ауди а4 19 тди имам проблем когато го настъпя и карам повичко ми светка лампата за подгряване на свещите .Това ми става няколко пъти но когато спра и замеря кабела не подгрява но лампата мига, закарах я на маистор но не даде никаква грешка .Някои ако знае как мога да си отстраня проблема нека сподели . Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стоповете светят ли?

да него споменашх защото мислех че няма общо

Редактирано от aronis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че колата влиза в сервизен режим.Светенето на стоповете има общо с това светене на подгрева,но не се сещам какво беше точно.Нека каже специалист

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен последния път като ми светна в движение, останах на 116ти км към Пловдив

свърши ми горивото просто - проблема беше изгоряло бушонче заради измиване на колата с пароструйка и пръскане на нрезервоара отдолу...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е от горивото защото не е оставям под 10- 15 литра на доло.Също така не влиза в сервизен режим защото като смачкам гаста си набира без проблем колата върви безупречно просто когато карам над120км повечко светка тази лампичка .Стоповете също светкат мислех че е от стоп машинката защото като натисна педала леко първо гаснат и после пак светкат но колегата joro09 като писа мисля че има общо но незнам от каде е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...