Jump to content

ESP-то свети когато си иска. Идеи?


nikiata

Recommended Posts

Колега, и аз го имах същия проблем,но мойта колица е малко по-различна(пък и тоя датчик G200 изобщо нямам представа кой е),ама да ти кажа,може и да е от полза

Когато ми светваше лампата бях забелязал,че датчика на температурата на водата менеше показанията,но не обръщах внимание(не съм си и мислел,че може той да е причината),но така се оказа накрая,бях в "Порше Запад" за смяна на масло на мулти-то и им казах ,че искам и диагностика(цялостна) и така те ми откриха проблема,смених датчика и оттогава не свети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за мнението!

грешката която излиза на Ваг-ком е:

" 01423 - Lateral Acceleration sensor (G200) ",

" 57-00 - Electric Circuit Failure "

Някой има ли идея къде е този датчик (G200)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за мнението!

грешката която излиза на Ваг-ком е:

" 01423 - Lateral Acceleration sensor (G200) ",

" 57-00 - Electric Circuit Failure "

Някой има ли идея къде е този датчик (G200)

При мен го има същия проблем :rolleyes: ESP-то работи когато си иска и дава тези грешки!

един приятел го гледа на вагком и гледа некви схеми на датчиците там, и каза, че според него или този датчик е вътре в самия компютър на ЕSP-то, или има някакъв проблем в компа.... но още не съм имал време да се занимвам с това и не съм стигнал до решение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. И аз имах същият проблем с моето А3, esp-то си работеше когато искаше, при мен се оказа датчик G200, намира се под волана заедно със още един. Цената е към 300 лева нов в порше ако не се бъркам. Моят го оправихме като го свалихме, изчоплихме заливката и проблема се оказа в спойките.

презапойхме го и от тогава да чукна на дърво нямам никакви проблеми,бачка си. Ето това е моята тема от юни месец: http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...&hl=galimir. Поздрави.

Редактирано от galimir®
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...