Jump to content

Seat Leon FR Top sport 1.9TDI


Recommended Posts

Seat Leon FR Top Sport или както някои ги знаят - Cupra 150hp 6ск.

Цена 9 999 лв.

Дата на производство ноември 2002 г.

Тип двигател Дизелов

Мощност 150 к.с.

Скоростна кутия Ръчна

Категория Хечбек

Пробег 174000 км

Цвят Червен

• 4(5) Врати

• ABS

• Airbag 4 броя

• Аларма

• Бартер за немски дизел 4х4

• Бордови компютър

• Ел. Огледала с подгряване

• Ел. Стъкла 4 броя

• Застраховка

• Имобилайзер

• Климатроник

• Лети джанти

• Лизинг

• Нов внос

• Сервизна книжка

• Серво управление

• Стерео уредба

• Халогенни фарове

• Центр. заключване

Допълнителна информация:

В отлично техническо и визуално състояние, Реални километри, Напълно обслужен, Сменено масло на няма и 500км и подготвен за зимата с нов оригинален термостат червен антифриз, Зелена карта, Гражданска и преглед до 02. 2010г. 6 скорости, 17ки оригинални джанти с много добри гуми, Оригинално CD и 6 дисков CD-чейнджър и усилвател, Фабрична аларма с обемни датчици. Много нисък разход на гориво-4, 5 - 5л извънградско и 6, 5 - 7л градско! ! ! БАРТЕР само за немски дизел quattro! ! !

:!: :!: :!: Цветът на колата е много наситен ярко червен и на живо изглежда много по добре ,понеже снимките не могат да го покажат на 100%!!!

Ето и обявата в мобиле: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

0894371311

Ники

Редактирано от diavolo6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Защото така съм преценил... вече не съм на зор да я продавам и няма да я подарявам :rolleyes:

Редактирано от diavolo6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, обявата ти е малко подвеждаща. Това при никакви положения не е Cupra. Куприте са само с две седалки отзад, имат бадж на волана, педалите са метални и всички Купри задължително са 4x4. Аз си бях взел Leon Top Sport 4x4 и си мислех, че е Cupra докато един приятел не ми показа истинска такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото,лично на мен ми е ясна разликата и затова съм написал заглавието по този начин и пояснението също - "Seat Leon FR Top Sport или както някои ги знаят - Cupra 150hp 6ск."

Не мисля че има подвеждане или заблуда,просто много са малко хората които правят разлика,а повечето ползват Cupra като синоним на Top sport или FR :rolleyes:

Редактирано от diavolo6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...