Jump to content

Купувам автомобил до 1000лв


Recommended Posts

Колеги, много е вероятно от Новата Година да имам и Нов късмет- най-после по-нормална работа!

За целта обаче, ще е необходимо да инвестирам в нещо с което да се придвижвам по възможно най-евтиния начин около 40 км. в работните дни.

Това евентуално би била Втора семейна кола. Мисля си за някаква малолитражка, или бензинче на Газ или Метан, но с малък двигател. Обясних, че целта на мероприятието е придвижване от около 200км на седмица, постоянно.

Кофтито е, че до момента съм си карал Аудито за настроение и по празници и отпуски, винаги за всичко останало съм имал служебен автомобил. Сега се налага да се застоя в офис, да работя с нормално работно време, да почивам когато почиват и хората. Така, че пренареждането ще е пълно.

Отново да обобщя, искам да купя някаква кола, без оглед на години, марка, цвят, желателно е да е в добро техн.състояние, да е на газ/метан, или дизел, малолитражка, да има ГО,ГТП, евентуално и винетка, и гуми.

Другото не го търсим.

Весели празници на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес започнах с огледите, и нещо доста ми допадна!

Би ми било интересно, да чуя отзиви евентуално на колеги с наблюдения върху съответния модел

Става въпрос за МАЗДА 121 хард топ 75К.с.-1300куб.см Двувалка

Година на производство Декември 1994г

Четири врати, ляти джанти, с две добри зимни гуми, другите са леш

Платено всичко за 2010-2011, минат ГТП, изтича и ГО-то но ще се прави ново

Газова уредба

Няма ръжди

Собственика показва документи за сменени предни карета, накладки, масла и филтри през Януари 2010, от тогава е минала 2000км.

Пали на газ, работи тихичко, дърпа си нормално, върви стегнато, няма хлопане и тропане, салона е добър, седалките нямат протрито и скъсано. Километража беше нещо от рода на 182000, ама не съм много сигурен.

Цената е малко по-висока, но ще се пазарим!

Давайте мнения за този автомобил. Здравина, често срещани проблеми, цени на части и поддръжка, разход на гориво, и прочее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, след направен подбор, няколко бързи отзива и т.н. за момента съм се спрял на следните варианти

1- Мазда 121- бяла на цвят, с ръждица тук таме, работи добре на бензин и Газ, мотора е 1,00л. Година на прозиводство 1994г. Летни и зимни гуми, ляти джанти, без клима. цената ще се коментира някъде около 1200лв

2- Алфа Ромео 145,Двигателя е ТС 1,4, 103 магарета.сив металик, двуврата, счупена предна броня, климатик за ремонт. Доста екстрички, има гуми, регистрирана, газова уредба Ловато. Годината е 1996г. цената горе долу същата

3- Сузуки Суифт,Зелен металик, регистрирано, зимни гуми, 1000кубика, трицилиндровата сенокосачка, двуврата, без клима. Няма забележки по външен вид и окачване, моторчето работи тихичко. Монтирана газова уредба БРЦ.

Хайде да чуя за последно отзиви и преки наблюдения от изброените автомобили, като реда на изписване не отговаря в пълна степен на личните ми предпочитания!

Основно пак да кажа, целта е да се закупи евтина, икономична, малка втора семейна кола, която основно ще ме вози до работа и обратно, общо 30км.на ден, и в уйкендите най-много до някой гьол за риба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за маздата нищо не мога да ти кажа,за алфата мога да ти кажа че си скъпичка за поддръжка(според мен) а и с тия 103 коня тамън данъка става около 170лв.(доколкото знам).За сузуки суифт съм чувал че са много здрави коли,да не кажа идиото устоичиви...Май сузукито най отговаря на твоите условия...

Редактирано от Gnaks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, вярно, този момент с данъка го бях пропуснал.

Тази година на Аудито данъка му беше 183лв и ме заболя, като го плащах, чесно да си призная

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз продавам твоята кола корса 1.4 моно 92год с нови гуми в движение малко харчи сменени са преди50км масла и филтри само ремъка нее на 49хил км реални е доста запазена отвън и вътре почти няма забележки няма газова но не и и трябва маи окачването е доста добро цената и е 800лв

0899961038-николай

Редактирано от nikolov22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз продавам твоята кола корса 1.4 моно 92год с нови гуми в движение малко харчи сменени са преди50км масла и филтри само ремъка нее на 49хил км реални е доста запазена отвън и вътре почти няма забележки няма газова но не и и трябва маи окачването е доста добро цената и е 800лв

0899961038-николай

Колега, това е много добра оферта, може ли снимки някакви, повече инфо, телефон за да говорим и от къде си, също е важен въпрос?

Опаа, изивнявай, сега ти видях телефона, ще звънна

Редактирано от ivailo_stoqnov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това е много добра оферта, може ли снимки някакви, повече инфо, телефон за да говорим и от къде си, също е важен въпрос?

Опаа, изивнявай, сега ти видях телефона, ще звънна

колега съжалявам за днес но някъкъв арабин спря от пътя пробва я изкара парите и я взе за работника си аз звънях на колегата ти да не го разкарвам ама тои не вдигна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем, не се притеснявай.

Много вероятно е утре проблема да бъде разрешен с едно фордче, ескорт на метан и работата заспива!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...