Jump to content

Проблем при доливане на течност за чистачките


Kissman

Recommended Posts

Здравейте,аз съм с B6,2001,2.0 бензин и днес след като ми изписа бордовия компютър че нямам вода в казанчето за чистачките реших да долея зимна течност,купих ,долях и докато се усетя тя изтече по вътрешната част на калника на земята.Каква може да причината,аз лично не мисля че се е пукнало самото казанче,макар че това мисля че стана заради минусовите температури,но смятам че тази пластмаса от която е направено е яка или поне би трябвало....може би е някое маркуче ли...как мислите?А доколкото знам е малко труден достъпа до него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм случай на опела при замръзване на течността в казанчето да бъде избутана малко нагоре от гуменото си уплътнение помпичката (водата при замръзване се разширява). След това като с размрази, изтече цялата течност. Напълних- пак изтече. Чак тогава поразглобих малко и видях какъв е проблема.

Провери дали и при теб не е този най- безболезнен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен колега случая беше излязла помпичка от гнездото незнам как се беше случило :hilezh: аз немисля че ти е от маркуч защото водата минава парво през помпичката та... там ти е проблема ааа може и спукано казанче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...