Jump to content

проблем с подгряването на огледалата


plesho1912

Recommended Posts

Здравейте.Тези дни забелязах,че при работа на колата огледалата ми греят-бутона за подгряването не е включен а огледалата ми нагряват.Незнам от какво се получава,но понякога лявото спира а дясното продалжава.Абе побъркана работа.Струва ми се,че има някаква отечка.Помагайте......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега предполагам твоите имат постоянно захранване към тях независимо дали си натиснал бутона или не. В този случай в огледалата има монтирани датчици (биметални пластини) които при определена температура си затварят контакта и огледалото се загрява. след като изстине контакта се прекасва. Това е. Ако нямаш датчици тогава си е притеснително. Огледай огледалата и инсталацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,да ти кажа...забелязвам,че включват и изключват,но си мислех че се управляват от копчето за нагр. на задния прозорец.И си мисля лятото закакво да нагряват!Или да се влиаят от външната Т.В последно време акумулатора ми се предава и си мисля да не е от това подгряване.Като дам на контакт и почва да загрява огледалата.Незнам така ли трябва да е или не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко ти е наред би трябвало да подгрява само под определена температура автоматично. При мен огледалата са сменяни с такива без тези биметални пластини и постоянно си греят. За всеки случай като става по-топло и се губи смисълът от подгряването просто махам бушонът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко ти е наред би трябвало да подгрява само под определена температура автоматично. При мен огледалата са сменяни с такива без тези биметални пластини и постоянно си греят. За всеки случай като става по-топло и се губи смисълът от подгряването просто махам бушонът.

Колега:едното огледало е сменяно,но е с биметални пластини.....Мерси все пак.И да ми кажеш кои е бушона за подгряването?Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , така и така пишете за подгряване да попитам и аз , как да разбера дали имам такова , на другите коли има нарисуван символ на самото огледало , при ауди как е , защото имам колата от скоро и не сам се замислял по въпроса , благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под определена темепературе се включват автомаично. И аз бях изненадан като го разбрах. Коя година е колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...