Jump to content

Ауди а3 1.8 бензин на части


Recommended Posts

Фарове с мигачи имаш ли дай снимки и цена на ЛС

Фарове с мигачи имаш ли дай снимки и цена на ЛС

счупени са колега

колега трябва ми механизма за задната чистачка

имаш лс колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

продавам почти всички части за Ауди а3 1.8бензин.125к.с 97г.пращам по куриер за сметка на клиента.

Колега имаш ли пластмасата на предното стъкло от долу дето са чистачките.

Редактирано от CrazyMax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега регулатора за централното заключване имаш ли го и ако ДА какъв му е парт номера и цената. Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш ли преден десен мигач от фара и заден ляв стоп.Ако са ти в наличност интересуваме цената

имаш л.с колега

Колега регулатора за централното заключване имаш ли го и ако ДА какъв му е парт номера и цената. Мерси :)

как изглежда този регулатор колега,снимка имаш ли,че не я знам точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Здравей колега! За Ауди А3 става въпрос. Знам че ще е малко досадно това което искам, но все пак да попитам. На лявата (шофьорската) врата, на механизма за стъклата или по точно държачите на стъклото (тези който държат стъклото по релсата). Те се 2 на брой и са пластмасови. През тях минава жилото и са захванати със болт еврейска звезда. При мен вътрезното откъм пантата е зелено а външното откъм ключалката е синьо. Мен ми трябва външната пластмаса откъм ключалката ако може и е читава. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

продавам почти всички части за Ауди а3 1.8бензин.125к.с 97г.пращам по куриер за сметка на клиента.

Трябва ми рейка за Ауди а3 1,8 бенцин 125 к 97 г. ляв волан .Свържете се с мен на тел.0887 796759

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам почти всички части за Ауди а3 1.8бензин.125к.с 97г.пращам по куриер за сметка на клиента.

колега можели телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Колега, трябват ми дясно огледало ел. с прибиране и кората под мотора. Ако ги имаш дай някаква цена на лично. Благодарско. zustimm.gif

Здравей,кора нямам колега,дясно огледало имам,но мисля,че е леко ожулен-цена 40лв.ако искаш дай имейл да го снимам и да го пратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега имащ ли катализатора с двуцевката и копчето за включването на фаровете кажи цена 0898551330.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имащ ли катализатора с двуцевката и копчето за включването на фаровете кажи цена 0898551330.

Или на ЛС както ти е по-удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...