Jump to content

Скоростна кутия А3 1.6 АЕН


Recommended Posts

  • 2 years later...

здравейте  темата е стара но се надявам да полу4а отговор отскоро съм собственик на същата машинка нямах проблеми досега но онзи ден се появи странно и страшно прехръкване и шумотене когато натисна съединителя независимо на коя скорост е след като загрее колата прехръкването из4езва и остава едно свистене леко като подсвиркане  което вече като натисна съединителя спира :nixweiss::stupid::wall: скоростите си влизат както преди съединителя отлепя в същото положение всичко е както преди:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагерче на първичния вал колега но не си струва да разглабяш кутията заради него карай така ,провери си маслото и ако е нужно го смени но с спецификация ГЛ-4  .Има много живот в лагера докато издаде багажа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора но снощи мисля че умря  останах без съединител и на първа едвам се прибрах натискам го но го няма никакъв и шума от него спря тотално немога да сменя скорост ще се поръчва нов явно :( дано не е заминало всичко 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи си жсп груп феродов диск даже ако има цял комплект феродо и притискател на тая фирма много са добри преди година сложих чисто нов лук 230 лв и за едн лято се предаде сега съм с въпросния жсп и нямам никакви ядове има по здрави стартове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...