Jump to content

Recommended Posts

Аз карах два сезона същия модел и съм много доволен от поведението им на мокро и в дълбока вода.

Аквапланинг или каквото и да било поднасяне не съм забелязал.

За малко повече парички можеш да се спреш на Goodyear и Dunlop :)

А преди тях има Pirelli, Uniroyal, BF Goodrich, Fulda, Semperit

Само по теста от 2009 ли ги избра тези Firestone-и?

Моля колегата или друг който е карал BF Goodrich летни да сподели впечатление.Мисля да взимам такива за лятото,но АДАК хич не ги хвалят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега защо се отказа от Firestone-a? Аз тъкмо се позагледах по тях. Според отзивите в нета, се препоръчват като цена/качество. Много е вероятно с такива да съм това лято.

Редактирано от BatVito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега защо се отказа от Firestone-a? Аз тъкмо се позагледах по тях. Според отзивите в нета, се препоръчват като цена/качество. Много е вероятно с такива да съм това лято.

И мен това ме водеше като мотив да си ги купя. Явно този модел на Firestone е малко "по- " от останалите им. Поне според тестовете. Просто попаднах на 2 нови Michelin Primacy HP дот5010 на изгодна цена и се реши дилемата, като изключим че за още 2 догодина ще трябва да се изръся :stupid: Иначе за TZ300 доста четох в нета , повечето положителни мнения.Тъкмо ако вземеш ще споделиш мнение за тях.

:stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tz300 e доста харчещ се модел - от него се зареждат големи количества и доста бързо се изчерпва. 205/55/16 пристига с дот от тази година и е произведен във Франция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tz300 e доста харчещ се модел - от него се зареждат големи количества и доста бързо се изчерпва. 205/55/16 пристига с дот от тази година и е произведен във Франция

Ами явно доста хора търсят компромис между цена и качество :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто сме в България и за това се получава така.

Всички гледат да дадат малко пари и после да карам 4-5 сезона :hilezh:

За нормално каране и употреба Тз300 е добър избор :lol:

Премиум марките правят самос спортните модели

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А гуми взимаи ХУБАВИ, Мишелин, Бриджстоун, клебера наподобява мишелина карал съм такива и са хубави. ПО добре вземи 4-ри мишелина 2-ра ръка ще те карат много повече от колкото някои чистонови и ще си сигурен. Гледаи само годината, 2-3г. максимум да е гумата 2-ра ръка.

А джанти взел ли си? че имам едни 16: мога да ти ги дам на промоция ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А гуми взимаи ХУБАВИ, Мишелин, Бриджстоун, клебера наподобява мишелина карал съм такива и са хубави. ПО добре вземи 4-ри мишелина 2-ра ръка ще те карат много повече от колкото някои чистонови и ще си сигурен. Гледаи само годината, 2-3г. максимум да е гумата 2-ра ръка.

А джанти взел ли си? че имам едни 16: мога да ти ги дам на промоция ;-)

Ами колега имам джанти 16-ки ама са 7.5j , какви джанти предлагаш? Ако искаш прати сники на email atanasov.daniel@gmail.com

Поздрави :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега имам джанти 16-ки ама са 7.5j , какви джанти предлагаш? Ако искаш прати сники на email atanasov.daniel@gmail.com

Поздрави :hilezh:

Имам обява на тези които продавам, ама имам точно снимка на тоята кола с тези джанти ;-)

А между другото сега ми доидоха 4-ри пирелита 205/55/16 които не ми трябват и да не ми пречат ще ги давам за по 20лв. 2-те имат доста каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам обява на тези които продавам, ама имам точно снимка на тоята кола с тези джанти ;-)

А между другото сега ми доидоха 4-ри пирелита 205/55/16 които не ми трябват и да не ми пречат ще ги давам за по 20лв. 2-те имат доста каране.

Не съм фен нещо на Pirelli :hilezh:

Дай линк към обявата.

Поздрави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм фен нещо на Pirelli ;)

Дай линк към обявата.

Поздрави ;)

АМи не съм направил снимки за съжаление. но като направя ще ти ги пратя.

Честно казано и аз не съм много фен, карал съм 2-а пъти пирели, ама в сравнение с мишелин и бриджстоун не ги предпочитам.

Само че за 20лв. незнам дали може да се намерят 16"

Редактирано от mininova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...