Jump to content

ПРОДАВАМ Б4-ТДИ-93г.


Recommended Posts

продавам ауди Б4-1.9 ТДИ-90к.с,бяло на цвят,93г. с : климатик-работещ,пулен ел. пакет.централно,хидравлика,подграване на огледалата, напулно обслуйено/жсички ролки,ремъци,масло и филтри,гарнитура на главата/,няма никаде по него райда.Внос е от италия,ново СД,нови зимни гуми.Всичко по него работиКолата е много добра.Регистрирано.Давамго,защото искам бензинова кола,за да сложа метан.ако някои го интересува-0879375166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам ауди Б4-1.9 ТДИ-90к.с,бяло на цвят,93г. с : климатик-работещ,пулен ел. пакет.централно,хидравлика,подграване на огледалата, напулно обслуйено/жсички ролки,ремъци,масло и филтри,гарнитура на главата/,няма никаде по него райда.Внос е от италия,ново СД,нови зимни гуми.Всичко по него работиКолата е много добра.Регистрирано.Давамго,защото искам бензинова кола,за да сложа метан.ако някои го интересува-0879375166

Може ли да сложиш снимки? Седан, комби? Ориентировъчна цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да го видя,нямаш ли снимки,а и колко пери си го обявил.даи нещо повече

не съм го снимал (неделя ще го снимам и пратя снимки).Голфа е подържан добре ,разход на газ 8 на сто комбиниран така че метан нети трябва газовото е ново на 2000 км,ловато италиянско.фен съм на ауди голфа го взех за жената сега и тя иска ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм го снимал (неделя ще го снимам и пратя снимки).Голфа е подържан добре ,разход на газ 8 на сто комбиниран така че метан нети трябва газовото е ново на 2000 км,ловато италиянско.фен съм на ауди голфа го взех за жената сега и тя иска ауди.

съгласен съм,но трябва да я го видя.качи снимки и ще видиме.

бартер за ауди 80 кабрио 2.3 бензин

много са ми кубиците брат

Колега ако си навит давам голф 3 18mi+газ,93г

post-53913-0-49665800-1301673470_thumb.j

post-53913-0-15209900-1301673479_thumb.j

post-53913-0-82973300-1301673488_thumb.j

post-53913-0-55943100-1301673496_thumb.j

post-53913-0-37301100-1301673505_thumb.j

post-53913-0-02584200-1301673540_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да го видя,нямаш ли снимки,а и колко пери си го обявил.даи нещо повече

това е голфа колега по принцип търся нещо за чист бартер но може да дам някой лев .ако не си навит за чист кажи колко от горе искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е голфа колега по принцип търся нещо за чист бартер но може да дам някой лев .ако не си навит за чист кажи колко от горе искаш

Да, Голфа не е лош.ти от каде си?.трябва да се чуем и да видиме дали ще свършиме някаква работа.0879375166,0887049547 ми е тела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

продавам ауди Б4-1.9 ТДИ-90к.с,бяло на цвят,93г. с : климатик-работещ,пулен ел. пакет.централно,хидравлика,подграване на огледалата, напулно обслуйено/жсички ролки,ремъци,масло и филтри,гарнитура на главата/,няма никаде по него райда.Внос е от италия,ново СД,нови зимни гуми.Всичко по него работиКолата е много добра.Регистрирано.Давамго,защото искам бензинова кола,за да сложа метан.ако някои го интересува-0879375166

колега давам б-3 90г.-91 90к.с. АГУ , елпакет , джанти ,гуми зимни , с доплащане .проблема е че в багажника не влиза бебешка киличка :hilezh: ако имаш интерес- metodii84@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам ауди Б4-1.9 ТДИ-90к.с,бяло на цвят,93г. с : климатик-работещ,пулен ел. пакет.централно,хидравлика,подграване на огледалата, напулно обслуйено/жсички ролки,ремъци,масло и филтри,гарнитура на главата/,няма никаде по него райда.Внос е от италия,ново СД,нови зимни гуми.Всичко по него работиКолата е много добра.Регистрирано.Давамго,защото искам бензинова кола,за да сложа метан.ако някои го интересува-0879375166

Здравей колега! Аз не съм купувач ,но понеже имам бензиново ауди Б4, 115к.с. пълна инжекция на което искам и аз да сложа метан, искам да те питам проверил ли си къде ще ти сложат метановата уредба,колко ще струва с монтажа и бутилката,обикновена или метанов инжекцион? Просто да споделиш информация.

Аз съм от Варна, тук най евтиния метанов инжекцион ми излиза 1200лв. /обикновена не става -иначе има за 600лв./. Проверих в София.Там ми излиза чисто нова 750лв. без монтажа , т.е. ако си купя частите оттам и ми я монтират във Варна ще ми струва към 1000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...