Jump to content

Проблем дросел


Recommended Posts

Колеги, карам А4 1,8, 20V ADR. След едно принудително сваляне на акумулатора ми се появи проблема с играенето на оборотите на празен ход. Преди това нямах този проблем.Незнам дали свалянето на акумулатора има връзка или просто е съвпаднало едното с другото събитие. Доста четох по темата и се оказва, че едното решение е почистване на дросела, адаптиране и стискане на палци това да е проблема. Кажете ми моля Ви за Пловдив читав майстор, който ще извърши процедурата качествено. Забравих да спомена, че колата ми реагира на гаста с 2-3 секунди закъснение, което е мн дразнещо на кръговото на панаира на пример :angry:

Благодаря на всички предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, карам А4 1,8, 20V ADR. След едно принудително сваляне на акумулатора ми се появи проблема с играенето на оборотите на празен ход. Преди това нямах този проблем.Незнам дали свалянето на акумулатора има връзка или просто е съвпаднало едното с другото събитие. Доста четох по темата и се оказва, че едното решение е почистване на дросела, адаптиране и стискане на палци това да е проблема. Кажете ми моля Ви за Пловдив читав майстор, който ще извърши процедурата качествено. Забравих да спомена, че колата ми реагира на гаста с 2-3 секунди закъснение, което е мн дразнещо на кръговото на панаира на пример :angry:

Благодаря на всички предварително.

На Лиляна Димитрова след Тунинг Центъра в дясно има локално. Подминаваш бензинонстанция Лукойл и от дясно има портал, влизаш и 3-4ти гараж от лявата страна ЕЛ. ТОНИ пише отгоре. Това е твоят човек :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, колега!!!Още днес ще се изстрелям при човека. Ако имаш и телефон на ЕЛ ТОНИ ще си просто златен. Там съм ходил, веднъж за проблеми с люка на предишната ми Б4.Сетих се къде е!!!

Благодаря много!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг вариант - едно приятелче - диагностик

0885 857 212 Жоро, кажи, че Машинката ти е дал телефона :hilezh:

Ок много благодаря, ще видя на кой от двамата да се спра, макар, 4е ще си е напълно на слуки, защото няма на базата на какво да избера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг вариант - едно приятелче - диагностик

0885 857 212 Жоро, кажи, че Машинката ти е дал телефона :bia:

Така Машинка евала пич. Званнах на бат Жорката /голяма работа е/ разбрахме се. Днес след известно лутане из кичука и остромила и накрая човека си ме взе от бензиностанция хаджията груев :bia: кацнахме пред гаража му. Дигностицира, проблема / зацапан дросел/ разкачи всичко, почисти джиджавката, събра по обратния ред чаркълъците, даде на контакт адаптира, запали и всичко е тип топ.Нямаше някви форсирваници, високи обороти и т.н. за които бях чел из форума. Абе трябва си познания и софтуер!!! Евала, голямо благодарско и на двама Ви. И не маловажен момент, взе ми много прилична сума. Разбира си човека от работата и ми обясни за какво става въпрос.

Още един път Благодаря и на двамата.

П.С. Така и не ме повози на Ладата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...