Jump to content

Проект КОКПИТ


Arcrain

Recommended Posts

Аз купих боята подобна на лайсните и най вероятно към края на седмицата ще боядисвам но първо най трудната задача да разглобя кокпита :):machkaputt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, pe6koo написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

И да не изпучупи щипките :), щото оправяне няма и трябва да сменя цели детайли. Ако се внимава и се сваля правилно няма проблем, но за целта най-добре гледай клипчета в youtube, че не знам дали ELSA има детайлни ръководства как се сваля всичко (което е идея да проверя довечера :))

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Купих си днеска едни пластмасови клинове ли са незнам едни инструменти за вадене на пластмасите. Тези дето съм ги показал по долу. По случайност се оказа един Айти гуру ги купувал от АЛИЕКСПРЕС за 30 долара и ми ги даде за 20 лева защото не му трябвали :):stupid:

k-kt-za-demontazh-na-tapicerii-i-kori-na-vrati-6-chacti-toptul-1333-500x500.jpg

Изглеждат ми менте но дано свършат работа.

Редактирано от Arcrain
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а в олх са 12лв :) добре те е метнал и колегата и алити :)

http://olx.bg/ad/komplekt-za-svalyane-na-laysni-schipki-i-plastmasi-ot-interiora-ID4wmuo.html#9a67f5af1c

 

даже са 8лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Давай братле след като ги боядисаш прати една снимка ако стане хубаво и аз ги вадя :):respekt::razz:

Казвам ако станат хубаво защото незнам на всички ли е така моите имат сякаш едно покритие като гума леко са гумирани затова предполагам че без основа  боята ще се надигне.

Редактирано от Arcrain
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целия комплект въздуховоди ме съмнява да е 80 лв иначе веднага го взимам. Централната духалка с 2та тъпи датчика сигурно е 200 лв.

Ако някой се навие да ги разглобява да си приготви пинсети и игли :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си луд, аз за 50 лева си взех всички духалки черни от фейслифта, перфектни. Само в ибей и форумните моргаджии ще искат 200 лева за подобни части :D За 200 лева му взех на Kainy централна конзола чисто нова, пластмасата на таблото, всички копчета по таблото, с все ключа за фаровете фейслифтов, че и бонус фейслифтово копче за ръчната :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zafirovp какъв цвят ще ги боядисваш? Аз се опитах да докарам стария цвят , но като ги монтирах след това , нищо общо с другите детайли и бях принуден да направя всичко черно :)

Къде точно се намират тези датчици на въздуховода и какво следят?

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995 от къде ги намираш тези оферти?

 

Иначе да, мисля да са черни, като на фейслифт.

 

В централната духалка има 2 потенциометъра. Не знам какво следят, но мойте са развалени и набиват грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма как, те са в колелцата на врътките за запушване на въздуховода.

Как махна гуменото покритие. Със шкурка 400 ми отне 30 минути само за Т образната пластмаса.

Сега ще го мъча с лакочистител, спрей за карбуратори и други такива.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1ff0c6742b626e4fc92fb84d409866ba.jpg

Сивата пластмаса знам че е цигания и като ми напълнят флакон с точен цвят ще я пребоядисам.

Иначе за загуба на време става цялата разправия, но за 3 часа щях да изкарам пари за нова духалка.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
On 5/3/2016 at 10:30 PM, N1995 said:

За тия пластмаси има тулове и тулове като разликата е много голяма.

Аз търся пластмвасови тулове за панелите по интериора и не се намират и това си е....Изработих си импровизирани дървени такива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...