Jump to content

Разскърцах се нещо


Recommended Posts

Предно ляво колело. Скърца като натиснеш отгоре колата, като бутнеш на място геврека наляво-надясно - също. :blink: Въпросът ми е най-вече верно ли целият носач се сменя, като даде фира нещо по окачването отпред и цените около 400лв. ли са, защото чух какви ли не суми от разните си майсторчета? :rolleyes:

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото при А4 е че караш А4 а поддържаш А8,най-вероятно е от стъблото на амортесьора,за носача не мога да кажа..Успех

е на осмицата поддръжката е доста по зла отколкото на четворката....не го плаши така човека.....по-темата - закарай я при някой който ги разбира аудитата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега така както казваш за скърцането най-верочтно е от долния прав носач на колата.Все пак трябва да се погледне в сервиз да се вдигне колата и да се види кое скърца.Ловото е че не може да се смени само някой тампон и да спре тъй като трябва целият носач да се смени.Мой съвет е да погледнеш дали шарнира е здрав и тампоните дали имат още живот.Ако са здрави не бързай със смяната а изчакай да си заминат и тогва.Ако можеш да потърпиш скърцането де:rolleyes:

Иначе цената му на ФЕБИ е към 120лв но мога да ти намеря и някой доста по евтин вариант ако решиш обади се и ще видя какво мога да ти предложа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото при А4 е че караш А4 а поддържаш А8,най-вероятно е от стъблото на амортесьора,за носача не мога да кажа..Успех

Айде бе :-) Ти А4 и след това А8 ли караш? :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, момчета! :blink: Ще го карам при един познат майсторче да ми каже какво е със сигурност и ще купувам, какво да се прави. ;) Днес ходих по Панчарево, че много хубаво времето и разходка да си направим, едни дупки обаче са зейнали на пътя, може да се изгуби А4-ката вътре. :(:rolleyes: Не съм скачал по тях де, но даде фира чудото, явно е било тръгнало. На всичкото отгоре счупих и водач на дясното ел. стъкло. Поне знам къде да го оправя тънкана него. Явно беше ден за трошене. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry,че се намесвам,

но ако има такова скърцане в задния мост какво значи-чува се само когато колата е напълно празна и се накове спирачка до край.Когато е натоварена няма проблем.Веднъж беше доста натоварена ,разкара се около 40 километра и след се оправи,около 2-3 седмици никакаво скърцане,но скоро в кишата се понамокри доста и пак започна.Имам съмнения за задните носачи!ПРЕДЛОЖЕНИЯ? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам съмнения за задните носачи!ПРЕДЛОЖЕНИЯ? :rolleyes:

Задните носачи !??!? :hilezh: Тва да не е Хамър?

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димек това исках да кажа,колегата Alexclai,ги знае тия работи да помага ,ако може!Майстора ми каза,че ми се напасвали задните спирачки незнам си к"во.....,но нищо свързано с окачването,но защо тогава като я натоваря не се чува.Ами от онези пружини около амортисьорите(де да ги знам как се наричаха) дали не може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега а сигурен ли си,че скърца нещо по окачването?Може да е нещо в купето отзад.Аз на предишната кола имах такаъв проблем все си скърцаше докато един ден не се ядосах и махнах всичко което имаше отзад и се оказа една ламарина сцепена отзад и след като се завари скърцането спря:)

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз я гледах на канал-видимо абсолютно нищо.Единствения майстор на който бих разрешил да човърка по колата,ми каза ,че задните спирачки са напасвали-демек нещо като ново феродо(не го обеснявам правилно,защото не си го спомням точно)Въпросната ламарина къде е разположена точно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правите долни носачи са пич 100 процента

вчера и аз смених 330лв комплектка

пише че са немски ама :)

Видях, че си ги сменил в другата тема. Само че тия 330 кинта доста ми се струват. Колегата "TheSaint" предлага на доста по-ниска цена, при това Lemforder и Febi, аз за по-добри варианти от тези като марка не знам. Така че утре/другиден като моя майстор се освободи, че то майсторите винаги са заети, ще купувам от него, каквото се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължавам така със скърцането и неги сменя,имали опасност от аварии ?

Абе, пичага, ти знаеш ли изобщо какво ти скърца в крайна сметка, та за аварий разпитваш? Като има такива шумове значи има някакъв проблем, ама то хората трябва да са врачки, за да познават така по въздуха точно каква е опасността нещо да се прецака. Още повече от темата за моя носач най-накрая ще стане тема за антените при А4 и може ли да те удари светкавица, ако не са у ред! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на А6-цата има потропване само на малки дупки и на настилkа с павета .Смених горните носачи ,двата накрайника ,биалетки и пак потропва .Утре сменям и долните .... ако пак тропа сменям колата :blink:

Редактирано от nufrii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не пробваш да си изравниш налягането в гумите според инструкциите от вътрешната страна на капачката на резервоара,и това окозва голямо значение! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...