Jump to content

Чукане при клатене на волана наляво, надясно


kkooccee

Recommended Posts

Колеги, някой има ли предположение какво може да е това чукане. Правих ремонт на рейка, защото забиваше. След това се появи чукане във волана. Майстора каза, че е карето на волана. Свалихме го, вярно имаше малък луфт. Сложихме друго без никакъв луфт, но чукането остана. Сега според майстора на рейката не е от нея, не е карето на волана, а какво ли е? Има ли някакво лагерче при кормилния прът? Действително, като че ли се чува високо чукането, ама не съм сигурен. Помагайте, моля ви...

:steinigung::rolleyes::hilezh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой има ли предположение какво може да е това чукане. Правих ремонт на рейка, защото забиваше. След това се появи чукане във волана. Майстора каза, че е карето на волана. Свалихме го, вярно имаше малък луфт. Сложихме друго без никакъв луфт, но чукането остана. Сега според майстора на рейката не е от нея, не е карето на волана, а какво ли е? Има ли някакво лагерче при кормилния прът? Действително, като че ли се чува високо чукането, ама не съм сигурен. Помагайте, моля ви...

;):respekt::zunge::(

този които ти е правил ремонта на реиката нети е нагодил луфта на червяка на рейката те са два модела сас вьншен винт и сас втулка вьтрешна ако си сьс винта е добре щте можеш и сам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е, колега.

Луфта на рейката го натягахме. Няма подобрение. И накрайниците са ми добре, скоро ходих на реглаж. Има нещо, което не споделих. Сутрин, когато тръгна с колата чукането е съвсем тихо, когато мина 20 км. става силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали не е стержен на амортисьор....Аз имам Б4, вярно окачването е различно , но понякога и аз имам в ляво такова чукане при въртене на волана. Уж по ходовата част там всичко ми е ок.....ама нещо амортисьор ме съмнява. Не знам дали ми е вярна логиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...