Jump to content

Audi Symphony


Recommended Posts

Здравейте колеги,

От известно време една мисъл ме тормози dry.gif

Как да заключа посоченото по-горе радио (без да му вадя захранването да се появи онзи надпис SAFE и да иска код).

Причината е тривиална. Омръзна ми разни льольовци по автомивките да се опитват да ми издънят говорителите и да ми разместват станциите.

Шамари и псуване на въпросните господа не върши работа.

Прекъсване на захранването не ми върши работа понеже си губи всички настройки steinigung.gif

Идеи ?

Редактирано от d00mEr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да закачаш една табелка на копчето за пускане: "Не пип, че пляс!" или STOP. Друго нищо не ми хрумва.

И кво ? Ако пипне да го положа с големия носач по главата ли ? hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си , че след като изключиш захранването настройките се губят. Питам поради простата причина , че и аз съм с оригинална музика но след SAFE не ми се губят и една от настройките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на автомивката обикновено един работник персонално ти поема колата,просто учтиво го молиш да не ти пуска радиото и не мисля,че ще има проблем.На автомивка където ходя даже има табела ,че се забранява на персонала да пуска музика от колите на клиентите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си , че след като изключиш захранването настройките се губят. Питам поради простата причина , че и аз съм с оригинална музика но след SAFE не ми се губят и една от настройките.

Ами да. Изчезват си като "стой па гледай" :hilezh: Само незнам след колко минути изчезват 5-10-15-20 ?! hilezh.gif

На автомивка където ходя даже има табела ,че се забранява на персонала да пуска музика от колите на клиентите.

Учтиво веднъж, учтиво втори път ... е писнА ми да им се "моля" hilezh.gif

Явно ходя все на грешната автомивка :respekt: Ще трябва да я сменям. Въпреки, че ми харесваше как мият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...