Jump to content

Скърцане при завиване и дупки


dacataa

Recommended Posts

Тази вечер ми направи впечатление, че колата ми при завой и по скоро при леки дупки и легнали полицаи прескърцва откъм предното ляво колело. Дайте ми съвет от какво може да е, че съм новичък откъм този тип окачване :hilezh:

П.С. Мисля да сменям в скоро време носачи че всички хлопат, дали ще изчезне и това скърцане :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ето че аз пак се намесвам с въпрос по тази тема,ама като си неразбирам кво да правия

При мен е същото скърцане но когато е топло към 25градуса и нагоре, обаче аз първо ходих при майстора в сервиза и той ме убеждава че предницата ми е здрава , но днес се появи скърцането с леко припукване когато заспирах на един светофар.Тогава завъртях волана на ляво и дясно и се чуваше пак пукането.Усещам го буквално под краката си всеедно има някаква хлабавина когато леко въртя волана.

Ако може някой да помогне за да знам какво да кажа в сервиза за да отстранят повредата.

Предварително благодаря на всички отзовалисе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здраевйте днес оставих автомобила за ремонт.

Оказа се че е рейката и тампоните за това скърца и потропва когато стане готова ще напиша колко е струвало цялото удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

720 лв. смяна на тампони носачи масло и рециклиране на хидравлична рейка с гаранция 6 месеца мисле че е добре направена

за сега съм доволен и съвет ако притропа нещо сменявайте защото омекнат ли тампоните ударите по дупките се предавали на рейката и отивате на по голям ремонт

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но уви не е иначе нямаше да са български майстори.

продължава да се усещс нещо като обиране на луфт при спиране и леко почукване при тръгване придружено със скърцането оприличавам го на гумено скърцане но незнам може и да е друго а аз да се бъркам за шума да не подведа тези който може да помогнат и е от лявата страна в краката ми се усеща

ако имате идей моля помогнете защото дадох два чувала пари за ремонти и нищо

предварително благодаря на всички които ще помогнат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги пробвах колата преди да я взема но забравих да спомена че проблема се появява когато е по топло над 25 градуса може би тампоните на магарето са здрави не е и това може ли нещо да изсъхва при висока температура и тогава да започва това неприятно скърцане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...