Jump to content

Нов потребител


g_maxxx

Recommended Posts

Добре дошъл приятелю.

хммммм......това малцина го знаят.До колко аз съм чел из форума.......нещата са изключително неясни.Момчетата са упорити - ще оправят нещата. Бъди ентусиаст и ще станат нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл приятелю.

хммммм......това малцина го знаят.До колко аз съм чел из форума.......нещата са изключително неясни.Момчетата са упорити -  ще оправят нещата. Бъди ентусиаст и ще станат нещата.

благодаря ти,

а би ли ми казал кога е следващата среща, защото още никои не познавам:huh:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! :bia:

На първия въпрос отговора е че за сега няма как да стане,тъй като не се приемат нови членове.На втория въпрос-всяка 2-ра и 4-та неделя от месеца в 15.00,има карта на мястото,макар че сега може и да се измени. Следващата е на 12 март,а по-следващата на 26 март,като преди това ще се ходи някъде ако имаш желание се запиши и ти в "Суха тренировка..."Ако имаш други въпроси питай-все някой ще ти отговори. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове аз да кажа че на 12 Март вероятно ще се открие сезона, така че може би една част от нас ще имаме мач.Ако имате желание може да дойдете да погледате,и после да ни черпите по бира за победата.

Редактирано от Jorata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро си участник във форума и фен на Ауди ... Член ще станеш някога защото членове в клуба не се приемат на този етап ... Така казват учредителите му.

Бъди тук, идвай на срещите ни, весели се с нас и ще бъдеш част от нашето скромно общество ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...