Jump to content

Колеги, гледал ли го е някой тва А4???


Recommended Posts

Интересно ми стана, поне мойта мома си търси нова кола и тая й хванала окото, та някой ходил ли е да го гледа и не е ли малко ниска цената?Модела като цяло има ли некви изразени слабости, гюрук и т.н. Мултитроника задължителен ли е ако е само на предно или има и такива с обикновенния автомат?Благодаря ви предварително :hilezh:

http://www.cars.bg/u363544

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам наблюдения над тая кола просто визуално...както я виждаш е.може да има козметични забележки,но не съм я виждал скоро от близо!доколкото си спомням преди имаше друг собственик!хората които я караха не са мизерници!мисля че последно я караше жена.ако това ти говори нещо.задължително в сервиз извън Плевен на проверка при огледа,ти препоръчвам.Това мога да кажа.

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8Т 163к.с. предполагам е мултитроник, по снимки мога да кажа само че въздуховодите са пълни с пепел ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой двигател е(1.8Т предполагам 163 коня)и мултитроник или обикновен автомат?

до колкото си спомням 18 Т е мотора 163 коня защото съм го коментирал с близък познат на предишния собственик когато се появи в Плевен колата,за скоростната кутия немога да кажа нищо.наи добре се свържи с продавачката....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да видиш големия талон, ако е от Разград първия собственик бас ловя, че ще е турчин или мангал (сутеньор)работил на запад и докарал колата да припере парите и я продава тук на друг! И ти ще бъдеш или трети, или четвърти собственик вписан в талона, ако я купиш естествено! На снимките колата изглежда доста прашна в салона, но това е нормално за кабрио, особено с черния кожен салон личи доста! Възможно е, да е и 2.4 бензин автомат! Някой сигурен ли е, че е 1.8 T никъде не пише :hilezh:

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо почти не може да ме уплаши, освен Мултитроника, направо настръхвам като чия тая дума...Не се придвиждат никви тунинзи по мотора, та дали може да се разчита на тая пуста кутия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо почти не може да ме уплаши, освен Мултитроника, направо настръхвам като чия тая дума...Не се придвиждат никви тунинзи по мотора, та дали може да се разчита на тая пуста кутия?

1.8Т е колата знам от източник.преди малко я снимах закрита.мн добър външен вид има.утре ще ти кача снимката.

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари можеш да намериш страшно AUDI, освен ако не си фен на кабриото :hilezh: . Тва е лично мое мнение, но не бих дал и 10 бона за тази каручка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колата е за приятелката ми и тя си има некви нейни изисквания, като задължителен автомат, 4 места, дизайн :hilezh: и тем подобни, в никой случай комби и т.н. Иди и обясни кое как и защо, ама при положение че ще е за нея, нямам кво да направя, аз кола си имам ;) Те така, а да и е страшна фенка на точно тоя модел, таааа.... :hilezh:

п.п. всичкото 2.4 и 1.8 ли са Мулти?

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелката ми говорила с човека и той казал че е 2.4??? Ти откъде знаеш че е 1.8?

Възможно е щом ти е казал не успорвам

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли друга в мобилето или карса да ти е хванала окото, освен тази? По-добре да има избор между две три или повече отколкото само една!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята приятелка ще се натресе на някой свършен мултитроник да знаеш ето ти обявата със старата цена

http://www.mobile.bg/11305137638457324 4200 лева ще ти стигнат вярвам за мултитроник

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да гарантирам че това Ауди е в диапазона 200к до 250к км, гледам му износванията и имам преки наблюдения върху същото. Преобладаващата част са мултитроници и брането на ядове е гарантирано, две мнения няма. Но ако му я вземеш за 10к лв тогава виждам смисъл, инак не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова глупост й влезе в главата на мойта...307ЦЦ 2.0 бензин и естествено автомат :respekt: Има ли некой идея туй лайно здрав ли му е автомата и изобщо некви вЧепетления от наго?Сорка че не е за Ауди ама все пак инфо може да изскочи отсекаде :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...