Jump to content

AUDI 100 quatro проблем с ABS


vivaleo

Recommended Posts

Карам audi 100 quatro 2.6 6w. Имам проблем с ABS. когато е включен педала ми е много твърд и нямам спирачки, когато го изключа ABS. нямам проблеми с педала и спирането на колата.Смених всички маркучета, тръбички, спирачна течност, обезвъздуших всичко след това изчистих датчиците за ABS и зъбчетата на всички колела но ефект няма,премерих и кабелите и остана само да сменя и ABSa.Може ли да имам грешка в компютъра и от там да идва всичко или МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включи блокажа на задния диференциал и вдигни скорост,не по висока от 20 км/ч и тогава натисни спирачката за да усетиш има ли някаква разлика в сравнение с предишните случаи.

когато е включен педала ми е много твърд и нямам спирачки, когато го изключа ABS. нямам проблеми с педала и спирането на колата

Доколкото съм чел когато се вкл блокажа, се изкл ABS-а

PS:Изтрийте, ако обичате предишния ми коментар.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи блокажа на задния диференциал и вдигни скорост,не по висока от 20 км/ч и тогава натисни спирачката за да усетиш има ли някаква разлика в сравнение с предишните случаи.

Доколкото съм чел когато се вкл блокажа, се изкл ABS-а

PS:Изтрийте, ако обичате предишния ми коментар.

Много ви благодаря за помоща пичове.вече нямам проблем с спирачките

но смених всичко......и се оказа че проблема ми е бил от едната букса за датчиците.когато меря с мултицета няма проблем а когато ритна гумата и вече имам проблем.много смешно но това ме въртя 2 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...