Jump to content

Чува се странно цъкане(дрънчене) под педалите ?!


vladirysia

Recommended Posts

Колеги! Когато карам има едно странно цъкане под педалите се чува, незнам дали е точно цъкане или дрънчене. Също така имам проблем с помпата, когато подам газ и то нормално започва да тъне и да хвърля черни облаци отзад. Възмойно ли е някое реле под педалите да ми прави тези проблеми а да не ми е заминала електроника на помпата както ми казаха. Шума се чува като че ли най отляво до под педала на съединителя??? Моля помощ.

Забравих да допълня че проблемите се появиха след центровка на помпата, а като за начало преди горе написаното започна да ми свети лампата за температурата, но антифриза си беше на ниво!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо виж за грешки с компютър.

Не е зле да знаем какъв е мотора.

От това, което пишеш може да е реле за клапана на помпата. От недостиг на гориво може да пуши. Имам някакъев спомен за 109, но може и да бъркам. Ако установиш кое е, виж дали не губи контакт на куплунга, ако не е от него, отвори самото реле и може да има нужда от презапояване.

109 е релето,което се управлява от контактния ключ и най-вероятно ти е в него проблема. То захранва почти всичко, което е през ключа, включително и компютъра на мотора.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...