Jump to content

Въпрос относно А6 (покупка)


Recommended Posts

Здравейте колеги, днес пробвах (или по-точно се возих) една А6 2.5 TDI QUATTRO, 2002 g., много запазена кола, дойчото ми обяснява един час как си я бил кътал и къде я бил обслужвал, даже не ми даде да карам, вика като я отрегистрирал преди да я платя щял да даде, както и да е, вътре - перфектна, комфорт отвсякъде, навигации, клими всичко топ, стори ми се обаче че не е много пъргава, като му казах да настъпи малко(караше като на парад) сякаш не се стрелна много, въпреки че за 0 време дигна 120-130. Направи ми и впечатление, че сменя предавките доста късно, на първа доста се форсира преди да мине на втора или както са там скоростите на автомата. Нямам никакъв опит първо с дизели, и второ с автоматици, затова искам просто мнения или съвет от някой който е карал тоя мотор, колата наистина е перфектна, доста е и скъпа ама съм се навил да я вземам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи.. мотора викат тука форумджиите, че не бил добър - не съм го карал и незнам. Автоматика си е така, като е настъпен сменя късно, държи високи обороти, типтроника го водят "железен" тъй че нема се плашиш за него. Ако ти харесва и имаш парици зимай го <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че за типа е нормално така късно да сменя, особенно на тоя голям двигател. Обаче това, че не ти дава да я караш е много странно????? Какво значи да я отрегистрира - без номера ли ще я пробваш???? Аз с дойчовци никога не съм имал ядове в това отношение - обикновенно ми дават ключа и даже не се качва при мен, а ме пуска сам. Може да имам такъв вид, будещ доверие, знам ли. Или твоя "дойчо" не е баш дойчо, а некой соц. вариант.

Както и да е - без ТИ ДА Я ПОКАРАШ - не си и помисляй да я купиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че за типа е нормално така късно да сменя, особенно на тоя голям двигател. Обаче това, че не ти дава да я караш е много странно????? Какво значи да я отрегистрира - без номера ли ще я пробваш???? Аз с дойчовци никога не съм имал ядове в това отношение - обикновенно ми дават ключа и даже не се качва при мен, а ме пуска сам. Може да имам такъв вид, будещ доверие, знам ли. Или твоя "дойчо" не е баш дойчо, а некой соц. вариант.

Както и да е - без ТИ ДА Я ПОКАРАШ - не си и помисляй да я купиш.

Дойчото си е баш дойчо, просто го беше страх да не стане нещо докато карам, че имал незнам си колко години без произшествия и т.н. Утре съм пак при него, колата ще е без номера вече, аз си нося червени, пробвам, гледам пак отвсякъде, плащам и отлитам :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...