Jump to content

A4 B6 2.5 TDI въпроси


lazomilev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Купих си A4 B6 2.5 TDI (не е quattro) автоматик, и имам няколко въпроса и проблема.

  • Как се сменя на дисплейа от моментен разход на range?
  • Лампичката на сенника на шофьорското място не свети - как се сменя?
  • Прибира се само огледалото от шофьорската страна - от какво може да е проблема, и как/къде евентуално да го оправя?
  • Аудио уредбатат е SYMPHONY II Bose, но нямам CD Changer в жабката, нито кабел. Има само някаква антена (???), която е слагана допълнително. Възможно ли е да нямам CD Changer с такава конфигурация? Проблема ми главно е, че искам да си сложа ANYCARLINK, а нямам кабел...

Благодаря предварително за всички отговори.

post-59511-0-76744800-1313830875_thumb.j

Редактирано от lazomilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката.Като първо и най-важно бих те посъветвал да си смениш маслото на кутията и филтъра защото си с Мултитроиник, а това е капризна кутия и като начин да я поспасиш е навременното обслужване.

Service ти изписва защото колата те подсеща че трябва да се обслужи или просто не са занулени сервизните интервалите като е сменяно маслото примерно.Това не е проблем, оправя се с компютър.

Несветещата крушка може лесно да я провериш като пуснеш всичко и видиш какво не свети.

Не е задължително да имаш чейндър, но е сигурно че отзад на CD-то имаш извод за такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Маслото отдавна е сменено :gruebel:

Моля някой да ми каже как се сменя на дисплея 'моментен разход - среден разход - пробег', че не мога да разбера :zustimm:

Редактирано от lazomilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Маслото отдавна е сменено :zustimm:

Моля някой да ми каже как се сменя на дисплея 'моментен разход - среден разход - пробег', че не мога да разбера :gruebel:

Отстрани на лостчето на чистачките има едно малко бутонче,натискаш го или нагоре или надолу и сменяш показанията на дисплея :zustimm:

За маслото на мулти-то наистина ли си сигурен ,че е сменено?Преди колко км.?Също така се сменя и маслопровода(филтъра),предполагам ,че и той е сменян,защото е задължително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...