Jump to content

Съвместимост на скоростни кутии?


galimir®

Recommended Posts

Привет колеги. Колата ми е Ауди А3, 2001 година, 1.9 ТДИ с код на мотора ASV и код на кутията EGS. Намерих си кутия втора употреба от Ауди А3 1.9 ТДИ 110 коня АHF мотор 99 година, с код на кутията EBF. Аз съм от София, а момчето което ми предлага кутията е от Разград и за това ми трябва точно инфо дали ще станат нещата или има някакви разлики в кутиите. Предварително благодаря на всички знаещи и включили се колеги. Моля да пишат само хора които знаят за да си нямам след това един паметник, който няма да има какво да правя. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

02/807 41 08 Звънкаш, питат те за точните номера и... ти казват - "не" или "да" :bia:

:bia: Успех!

Редактирано от centrino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай с джамбазите от разград, че аз горях така с една кутия. Има много долни типове. Знаеш ли как се казва тоя? Има ли някаква гарнация на кутията? Много често излизат с номера, че кутията, която си върнал не е тяхната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

02/807 41 08 Звънкаш, питат те за точните номера и... ти казват - "не" или "да" :bia:

:bia: Успех!

Благодаря колега.

Внимавай с джамбазите от разград, че аз горях така с една кутия. Има много долни типове. Знаеш ли как се казва тоя? Има ли някаква гарнация на кутията? Много често излизат с номера, че кутията, която си върнал не е тяхната.

Момчето е от форума, но не му знам името. Надявам се да нямам проблеми от подобно естество. Благодаря за предупреждението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Отново по темата!

Искам да сменя скоростната кутия на А3 1,9TDI 110 AHF 5 степенна с 6 степенна.Имали съвместимост?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...