Jump to content

Мнения за конкретна А4-а


Recommended Posts

здравейте,

Пиша отново, тъй като след доста обикаляне по софийските авто къщи + Горубляне, не успях да си намеря по читава А4-а. Затова обмислям вариант да бъде от друг град, но все пак искам да се допитам до някой, който разбира по-вече :hilezh:

Насочил съм се към бензин 1.8/1.8Т, като искам да е 99-01, демек с фейс лифта :hilezh: Знаете ли колко вървят като цени, тъй като диапазона им е ок 4К до 7-8К

Искам да попитам дали тази кола, която е в Хасково си заслужава или да чакам? Ако е добра, дали има в тоя регион сервиз,на който да се доверя или да я вземам и да го мисля после :hilezh:

http://www.cars.bg/u413408

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам патрона на ключалката на багажника има дупка! Като за начало :hilezh: Може би имала лек удар в дупето отзад и са оправили багажника и боядисали, но иначе вътре изглежда запазена!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина не го бях видял :hilezh:

Все пак е по-добре от тая http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11301932024852806&f1=details - на която багажника е от преди фейс лифта :hilezh:, и от автокъщата твърдят, че няма нито един удар :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ако питаш, тая е дърта http://www.mobile.bg/11308633896696328 ама са озърта за новия си собственик :hilezh:

Изглежда супер :hilezh: ама искам да е малко по-нова година, тъй като допреди няколко седмици карах 94г. година кола :hilezh: В краен вариант бих си взел и 98г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:http://www.mobile.bg/11279619161912453 :hilezh: Не виждам да се предлагат много седанчета 1998 - 2001 B5 куатро бензин в мобилето и карса Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй регистрирано, с минетка и гражданска спестяваш от това http://www.cars.bg/u109784

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй регистрирано, с минетка и гражданска спестяваш от това http://www.cars.bg/u109784

Тази е също много добра ама все пак искам да е бензин :hilezh: Проблема е, че като гледам обявите в мобиле и карса седят едни и същи и предполагам, че ще мине доста време докато излезе и харесам нещо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоят едни и същи, защото като отидат да ги гледат хората и пред тях като ги палят и работят неравномерно, пушат и миришат на масло и имат тук таме забележки и бягат от тях! Тя хубавата кола веднага се взима, ако не от автовоза мръсна още, то до първата седмица са я лапнали има глад за такива коли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази сивата във АВТО ФАКТ е с удар колега !!! Гледах я преди няколко дни с един колега от Свиленград. Отпред капака под левия фар беше стекъл 3 капки от лака...радиарора на климатика беше лепен заради удара, дори нямаше фреон. Отзад бронята и десния калник са частично пребоядисани, а маслото беше на щеката доста повече. Момчето каза, че е доливало и го е поизпуснало....Демек харчи масло. Салона беше по-запазен от тази черната А4 от първия ти линк.....

Много си отваряй очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) - в това дори на задната седалка не бих се возил :zustimm:

Имате ли представа,двамата колеги по-горе,колко пари,усилия и време са били необходими,за да стане тази кола такава???

Защо все гледаме година ,км,а не реално състояние и възможности?

Да не говорим,че е подготвена/направена от Хед 91,което не е малко.

Знаете ли изобщо в чужбина колко вървят добре направени стари коли?

Ако не питайте Зъбаро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с колко кинти си се приготвил ? ... за да знаем (ослушваме) какво да ти търсим :zustimm: След като ги разгледах тези, честно ти казвам - моята е 5 по-добре (не само че си я гледам като писано яйце и съм й сменил каквото трбява, и редовно си минава прегледите), но тези допотопни седалки като ги скивах по линковете дет' си ги дал... :)

Цената ти определя наклона на феса, тъй да знаеш :hilezh:

Редактирано от centrino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате ли представа,двамата колеги по-горе,колко пари,усилия и време са били необходими,за да стане тази кола такава???

Защо все гледаме година ,км,а не реално състояние и възможности?

Да не говорим,че е подготвена/направена от Хед 91,което не е малко.

Знаете ли изобщо в чужбина колко вървят добре направени стари коли?

Ако не питайте Зъбаро

Всеки има право на мнение 17 000 евра за старата А4 В5 1999 година и 319 коня :) ! За 17 000 евра ще си вземеш чисто нова кола от по масовите или прилична втора употреба от немските марки Мерцедес, БМВ и Ауди след 2003 година!

Да не говорим, че за 17 000 евро може да се вземе серийно по мощна на коне кола и по нова като година !

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение 17 000 евра за старата А4 В5 1999 година и 319 коня :zustimm: ! За 17 000 евра ще си вземеш чисто нова кола от по масовите или прилична втора употреба от немските марки Мерцедес, БМВ и Ауди след 2003 година!

Да не говорим, че за 17 000 евро може да се вземе серийно по мощна на коне кола и по нова като година !

Mалиииииии,извинявам се... :hilezh:

Изобщо не обърнах внимание,че е в Ойро Мъни :huh:

За цена в лева,ДА,ама на тия пари има С/РС :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, момчета! Или аз съм зле и не разбирам, или моите разбирания са криви... Какво значи,че колата е била ударена?Дайте да се уточним!Говорим за кола на 10 години и за мен е нормално да има удари и боядисани детайли ( не говоря за удари от рода на тотал и подобни). Много хора, включително аз, предпочитат да си боядисат елемента, когато го ожулят или му направят деруга, вместо да карат така или се опитат да замаскират щетата.Не винаги боядисан детайл означава, че колата е била, разбираш ли, бааааати боклука, а не мислим ,че може собственика да го е било грижа за колата си?

Какво да каже съседът ми, който си купи чисто нова Астра и още на първия ден го блъснаха отзад?Колата не струва ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че няма проблем да е имала някакви намеси, стига да е направена качествено и както казваш ти, удар да не е бил някакъв тежък!

99% от хората тук карат коли, които са имали някакъв удар(лек, по-тежък), ожулване, драскотини, пукани брони и какво ли още не... :zustimm:

Даже има много такива, които не знаят, че колата им е имала такива! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да от удар до удар има разлика....ама вие колеги как ще се почувствате като погледнете зле боядисаните и криво паснати детайли, а. "Баси яката кола, веднага я вземам" или "...хм, то добре, ама знам ли колко е била ударена..." И още повече като започне да ви лъже и баламосва допълнително търговеца.....Щото 99% от автоджамбазите са МОШЕНИЦИ.

Ето на колегата са казали, че колата не е удряна, а дни по-рано като я оглеждах и оня се светна, че няма да ме преметне и взе да си признава и да мънка. Набих си камшика и чао, това е. Коли много, все се намира нещо дето е по-читаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение 17 000 евра за старата А4 В5 1999 година и 319 коня :) ! За 17 000 евра ще си вземеш чисто нова кола от по масовите или прилична втора употреба от немските марки Мерцедес, БМВ и Ауди след 2003 година!

Да не говорим, че за 17 000 евро може да се вземе серийно по мощна на коне кола и по нова като година !

Нещо е такова - нищо, че е само 140коня хахах

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11300904846456262&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

абе момчета тая на шумака изглежда много истинска кола обаче парите са и множко , иначе един мераклия ще я фейсне защото колата изглежда много хубава но едно 4000 лв да вземе човек , за да може до 5000лв да и сложи новите фарове, стопове, волан, и евентуално кожа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бахти значи има нещо гнило изглежда много запазена обаче цената ли не свалят кои ги знае какви са работите но определено си заслужава разкарване за оглед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...