Jump to content

Стрелки на километража и оборотомера


asenovb

Recommended Posts

От известно време забелязвам, че при не запалени светлини стрелките на километража и оборотомера не светят, а само показанията за дата/час и за пробега.

Имам спомен като съм карал на свечеряване с не запалени светлини на къси разстояния, че са светели и беше хубаво на тъмен фон да виждаш как се местят само стрелките в червено.

При запалени светлини си светят.

Как е при Вас, колеги, на изгасени светлини имате ли подсветка на стрелките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел преди време, че подсветката на стрелките се пуска или спира от ваг-ком.Някъде в някой чужд форум го бях гледал (май в audiworld).Можеше дори да се прави и таблото ти да свети заедно със стрелките на изключени фарове.Такаче не е проблем в стрелките, а най-вероятно си го изключил от компютъра :zustimm::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В порше София запад след една акция с махане на акумулатора се появи проблем с фис дисплея и данните на него и при опитите им да го отстранят ми казаха, че са рестартирали няколко пъти(без успехdry.gif) и от там сигурно не светят сега.

Но поне ми стана ясно, много благодаря за обяснението! zustimm.gif

А в кое меню на ваг-ком може да се настроят да светят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17-Instruments: K1 -- KWP-1281

VAG-COM Works fine.

Tweak:

There are four lighting modes:

Mode 0: Nothing lit until ext. light on

Mode 1: Pointers lit all the time

Mode 2: Scales lit all the time

Mode 3: Pointers and Scales lit all the time

Mode is changed in Adapation Channel 19. Standard value should be 11000 (or something close). The first (left-most) digit is the lighting mode.

Значи в "инструментите" канал 19 записваш съответната стойност като се има предвид таблицата по-горе. При мен не беше 11000 а 00100 аз го смених с 10100 и стрелките засветиха винаги щом е на контакт.

Оказа се, че съм го чел в нашия форум в темата Функции чрез Vag-Com

Поздрави :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...