Jump to content

И аз сложих чип!


Recommended Posts

Сложих си и аз чип на А4 1,9 Тди 90кс.

Впечатленията са ми много добри,колата и преди вървеше добре,но сега е супер.Двигателя е по еластичен,преди на 3700-4000 оборота беше мн.шумна и се налагаше смяна на предавка,сега има пълноценно ускорение до 4200 оборота.Днес я тествах на магистралата и останах мн.доволен с 3 души общо в колата вдигнах 210 км. Благодарен съм на колегата от Враца с червената А4 ,защото заради него и аз си сложих след дълго чудене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито ! :dance: Добре дошъл в "клуба" на чипосаните.

А цената е 399 лв. в DigitalTuning . Демек 1 кон=13,30 лв. ама са комплект 30 бр. :flehan::flehan::flehan:

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам при вас колко излиза един кон,ам като смятах в интернет колко ще излезе за колта от подписами -по вашите сметки 13*13,30=172.90лв.А по сметките на саита на фирмата 778лв.Толкова пари за 13 коня разлика няма да дам каквото ще да става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, след чипосването, усещаш ли леко придръпване на колата, когато си на скорост и отпуснеш педала на газта ?

При мен това се получи след слагане на чипа.

Не е кои знае колко притеснително, но искам да знам при теб така ли е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Колега, след чипосването, усещаш ли леко придръпване на колата, когато си на скорост и отпуснеш педала на газта ?

При мен това се получи след слагане на чипа.

Не е кои знае колко притеснително, но искам да знам при теб така ли е.

да има леко придърпване,но като я държа в обороти всичко е ок :(

Цената е 400лв.и си струва.Сега мисля спортен филтър да слагам.Zoro ако искаш като идваш до София може заедно да си купим.Струва 163 лв.

Редактирано от tarikata_cs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zoro ако искаш като идваш до София може заедно да си купим.Струва 163 лв.

OK . Дай GSM на ЛС.

На какъв филтър точно си се спрял.

ПС : А за ксенон мислил ли си? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

като казвате "чип" какво точно имате предвид ? Прави впечатление , че много хора не правят разлика между класическия ЧИП ТУНИНГ (смяна на софтуера) и монтажа на външни модули и кутийки....

А нещата са доста различни и резултатите естествено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като казвате "чип" какво точно имате предвид ? 

Ами имам впредвид точно "класическия чип тунинг" както го наричаш.

Но също така е и слагане на чип, защото фабричните 2 чипа в момента се намират в жабката ми.

ПП: Разгледах сайта от подписа ти. Хубав е, но без да го приемаш лично, не звучи сериозно да споменаваш "ориентировъчни цени" за чип тунинг. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имам впредвид точно "класическия чип тунинг" както го наричаш.

Но също така е и слагане на чип, защото фабричните 2 чипа в момента се намират в жабката ми.

ПП: Разгледах сайта от подписа ти. Хубав е, но без да го приемаш лично, не звучи сериозно да споменаваш "ориентировъчни цени" за чип тунинг. :hilezh:

така е , преди време действах с ЕКСЕЛски таблиици със всичко , което имам като база файлове, но започна да се използва неправомерно. Сега си правя база данни и Онлайн Каталог - както съм написал - в разработка е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...