Jump to content

Неработеши чистачки.


Recommended Posts

Здравейте, колеги. Имам един въпрос и някой ако може да ми помогне ще ми е от голяма полза , защото вече 3-4 месеца нямам чистачки, а вече навлизаме в такъв сезон в който ще трябват.Та въпроса ми е чистачките ми отказаха въобще не тръгват не работят хич , дори не се мърдат, и незнам какво да правя... Става въпрос за ауди а3 , 2004 година , и там чистачките са електронни погледнах жиците да няма някоя скъсана, но не всичко си е наред ... дори свалих платките да ги проверя.. работят .. и вече незнам ... някой ако има отговор на проблема нека да пише или да ме насочи на някаде. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се свали целия механизъм и да се почистятя клеясалите оси- пускал съм тема със снимки и описание стъпка по стъпка- потърси я с търсачката :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mожеш ли да ми кажеш как да я потърся , защото малко съм нов и малко не са ми ясни нещата тук... как си я писал темата в прочем.За да ми е по-лесно да я намеря

Mожеш ли да ми кажеш как да я потърся , защото малко съм нов и малко не са ми ясни нещата тук... как си я писал темата в прочем.За да ми е по-лесно да я намеря

Ако можеш да ми дадеш един линк ще ми е много от полза , защото търся , но нищо не намирам.

Редактирано от moonboy90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти го почиствах и смазвах тоя механизъм в рамките на една година. Проблема беше, че гумените шапки под шлиците бяха се разтегнали и водата си е направила път към осите въпреки че има едни гумени пръстенчета за уплътнение. Отделно бях ползвал и стара грес, която се спече за няма и година. Скоро изчистих добре осите и леглата, сложих нова грес и купих от Ауди нови гумени шайби. Да се надяваме, че няма да има проблеми пак.

Факт е, че и по-нови генерации VW също имат този проблем. Последно с този проблем видях едно Поло 2008 година.

Редактирано от Пламен П
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...