Jump to content

CHIP AUDI A4 1.8T AEB


dobri 1 8 TQ

Recommended Posts

Zdraveite kolegi. Postaven sam pred seriozna dilema i se nadqvam da polu4a kompetentni mneniq ot hora prejiveli slednoto. Pe6il sam da napravq malko podobreniq po elektronikata(Chip) na kolata mi 1.8t AEB, no tuk idva i problema 4e nqkolko maistora mi kazaha 4e turbinata na tozi motor ne nosi na mn naduvane i pri po nahranen chip moje eventualno da se predade. Iskam da razbera imalo li e takiva slu4ei na precakani turbini ili nqkakvi drugi porajeniq!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ти си българин предполагам, или поне живееш в България , следователно си имаш напредстава, че българите отдавна си имаме официален език- български.

Второ турбината без никакъв проблем ще ти издържи двойно надуване от 0.6 на 1,2 ако не е издухана, тоест си е в добро състояние. Не знам кои майстори са те съветвали, но не знам дали има друг толкова есен мотор и податлив на чипосване от бензиновите агрегати като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да благодаря за информацията. извинявам се че сам написал така темата просто отдавна не сам публикувал нищо и направо сам забравил че тук се пише на Български. Пак извинете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова с "по-нахранения" чип ме преби направо :hilezh::) :)

Мойта кола изкара със стокова турбина ,яко газене и 1.2 пик с 1 холд повече от 70к км. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...