Jump to content

Изгоря ми харда на лаптопа


Recommended Posts

Ами накратко колеги вчера ми изгоря харда на лаптопа от раз както се казва.... :(

Батерията ми и тя сдаде богу дух преди известно време, та въпроса ми е помогнете каде мога да го оставя за ремонт или подмяна на тези компоненти...

Ше се радвам да намеря помощ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си нов хард и нова батерия и си ги слагаш, ако не можеш отиваш в Мост компютърс, ако има в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна носока не се бях сетил,че трябва да си купя нов хард и батерия колега. :gruebel:

Въпроса ми е откъде може най-изгодно и ако някой може да ме насочи. Благодаря ти за съвета все пак... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало погледни в sky.bg Преди годинки, когато усърдно купувах части там редовно се намираха такива на по-изгодни цени спрямо другите фирми. Примерно SAMSUNG 500GB 2.5" SpinPoint M7 8MB 5400rpm SATA е на цена от 98 лева. За батерията не мога да те ориентирам. Успях да открия ето това и това

Редактирано от MeThTiCaL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж на Western Digital синята или черната серия.

Ползвам на лаптопа синята 640гб и се държи много прилично от към скорост/трансфер.

За батерия гледай да не е менте само, и да не е на някаква луда цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко месеца като вдигнат новите заводи ще се нормализират нещата.

Но към момента при потребление около 180 милиона диска за тримесечие а производителите казват че едва ще смогнат на 130.... ще е тегаво с цените.

Пък и празници се задават, якото търсене едва почва...... няколко фирми ще се нагушат добре с текущите количества.

p.s сега е момента за upgrade към SSD, цените им не са мръднали а тепърва ще завземат пазарен дял.

Много скоро мисля да избуша WD-то и да закача някакво SSD на сандито.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...