Jump to content

Км/h2 на А6


taf

Recommended Posts

Ако някой знае как се изключва и променя сигнализацията за ограничаване на скоростта км/h2 на А6,моля да ме светне,защото не се изключва при задържане на бутона,а все още не съм научил италиански,за да прочета в книжката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това при каква скорост става,щото аз съм го виждал само при еднократно натискане(тест) и след като ги изреди дава OK и изчезват!Иначе най-много съм го пържил до 220 и нищо не се включва.Обясни по-подробно ,а аз ще опитам да го намеря в книжката и да го преведа(да ми го преведат де :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при чекване с тест и на мен ми ги показва (км/ч1 и км/ч2)за секунда и изчезват, но когато вдигна точно 130, Км/ч2 се появява в горната част на дисплея(където изписва радиото)и не изчезва докато не падна под 130км/ч. При Км/ч1 всичко ми е ясно когато стигна желаната скорост за предупреждение натискам веднъж бутота на часовника и така задавам скороста а ако го задържа тя се анулира, но Км/ч2 не действа така-затова искам да разбера от други собственици на А6 как е при тях??

Че е много дразнещо нещо още на 130 да ти пюука и светка на таблото. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

натискаш кратко копчето за километража(колата да не е на контакт),километрите ще светнат,отново го натискаш и го държиш 2-3 сек.и на диспелея ще ти излезе на колко км. е нагласено да пищи,още един път натискаш и държиш докато не ти излезе зачерктнатия символ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...