Jump to content

Цифрите и символите на климатроника .....


SaBI_A4

Recommended Posts

Колеги има ли оправия тоя проблем с цифрите на климатроника, че ми дразни окото, изобразяват се половини даже някои символи изобщо не светят (не излизат на дисплея)... някой ако може да помогне....

Климатроника е от тоя тип:

16.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За майстори да то има и тук в нашия град, интересува ме аз сам няма ли да мога да си го поправя (не съм майсторм или техник) просто с презапояване или нещо си там няма ли да стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано не те забравя, довечера ще ти кача едно ръководство, много е просто и се оправя на 100%. Мойте бяха така и след тази интерванция вече 2 години всико си работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го отговора:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=65686&st=0&p=964357&hl=+%D0%9E%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20+%D0%BD%D0%B0%20+%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5&fromsearch=1entry964357

Само да добавя, че не помня дали беше написано: Изчистете със спирт цялата платка и най-вече местата под гумите. На самите гуми са графитните бутони, изчистете и тях със спирт. Разбирасе изпълнете и горното ръководство. При мен лично след тази процедура всичко светна перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите

Ще изпълня процедурите написани в ръководството и ще почистя със спирт, да видим какво ще се получи :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих всичко описано в ръководството, почистих със спирт и контактен спрей но не се получи нищо, проверих за студени спойки проверих и пистичките за прекъсване но всичко си е на място и видимо изглежда здраво, но проблема с пикселните грешки не се оправи!

Други предложения някой ако има нека да сподели....!!! <_<

Редактирано от SaBI_A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...