Jump to content

audi a4 1.8T


svetli19

Recommended Posts

здравеите карам АУДИ А4 1.8Т 97г и не разбирам много от коли :hilezh: и от време на време както си карам колата започва да ми тресе колата или нешто като да прекасва немога да обясня какво е точно и в момента които прави така губи и мошност и колкото повече се вдигат оборотите това тресене или прекасване какво е незнам намалчва и до 3000 обота след това спира надявам се някои да може да ми каже от какво може да се получава това благодаря ви предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пепелника между седалките има букса за ВАГ-КОМ.Всеки по-голям сервиз може да ти закачи колата и да ти каже какво става.Така както го обясняваш нищо не става ясно.Може да е дюзи или бобина или нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам го абсолютно същия проблем, и така неможах да го разреша, някой казват че е от повредена бобина други казват от дебитомер....

Ако можеш да го оправиш проблема моля драсни и тук как си го оправил....

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пепелника между седалките има букса за ВАГ-КОМ.Всеки по-голям сервиз може да ти закачи колата и да ти каже какво става.Така както го обясняваш нищо не става ясно.Може да е дюзи или бобина или нещо друго.

ами както си карам и колата започва да ми прекъсва така да го наречем това нешто и го прави в момента в които потдавам гас и това до 3000 оборота над 3000 оборота си е добре и като пусна гаста или я изклуча от скорост си работи нормално и това нешто ми го прави на моменти и вчера я карах вав един сервиз и като обяснихме какво прави те казаха че или е от свештите или от нештоси друго не не разбрах как се казва понеже не сам си в България и те после ми казаха че са сменили свештите о оште някаква част която незнам как се казва но имам старата и ше я снимам и ше я покажа но ми казаха че има оште 3 такива които е добре да се сменят :bia: а и забравих да попитам нормално ли е когато карам с около 2000 оборота и потдам повече гас колата да започне да се дави :bia: незнам от този коментар дали е станало по ясно но незнам как да го обясна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене имаше тресене, но се оказа маркуча на вакума. Много е близо до мотора и прегаря /втвърдява се/ и се напуква и не работи като свят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене имаше тресене, но се оказа маркуча на вакума. Много е близо до мотора и прегаря /втвърдява се/ и се напуква и не работи като свят.

ама постоянно ли го имаше това тресене,че при мене е на моменти някои път е за секунди някои пат 10-15 км карам така и след това си работи добре колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама постоянно ли го имаше това тресене,че при мене е на моменти някои път е за секунди някои пат 10-15 км карам така и след това си работи добре колата

Аз го видях още при купуването и много малко я карах така. Но помня че го правеше в сравнително ниски обороти, а не при високите. Трябва да може да се смени без да разглобиш полвината кола.

Редактирано от PapoFF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....................но се оказа маркуча на вакуУма...................

Кой точно маркуч, че да са един или два добре......:bia:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя, който тръгва от средата на двигателя, най-отпред и отгоре и отива надоло, в дясно.

Сори за "точното" обяснение, ако утре мога да седя на два крака и имам спомен какво съм обещал днес ще го снимам и ще го кача.

Весело посрещане на НГ на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...