Jump to content

Recommended Posts

Нямам вече психика и нерви.

90-та година 250hp

Автопилот,Чек,Борд,Климатроник,Ел.Седалки с памет и подгряване и т.н.

Зимни,летни гуми.17-ки Алуминиеви.Ангренажно обслужена от до включително и всички семеринги,сменени филтри и масла.С кутия от С6 Ц4 с перфектни пакети и рециклиран В8-цов мозък,сменени масла на дифовете и кутията изцяло,с губеща се задна скорост и странно превключване и оригиналната кутия върви с колата,нямам сили вече да се разправям с майстори корифей.Предните дискове са нови!Чисто нова ламбда сонда.Останаха некви дребни работи за смяна и некви дребни неща кат студени спойки.Изсипал съм неколко хиляди лева за части и майстори през последните месеци,но явно това няма да е мойта кола :stupid: Документално се оправя по-желание на следващия собственик,ако има такъв

Цената е 3000 лева с възможен разумен коментар,но само на място.Продава се до края на Януари и след това най-вероятно ще се разглабя,защото този двигател след цялото му обслужване,ще си го гледам у нас на шкафа,но няма да го продам.

Възможен е бартер за б3,б4,ц4 предимно с куаттро по-възможност без газ

0896 787 952 или angel_de@abv.bg във Фейсбук

024902422-big.jpg?r=0

025772809-big.jpg?r=0

025916997-big.jpg?r=0

025916998-big.jpg?r=0

025917000-big.jpg?r=0

025917004-big.jpg?r=0

Редактирано от Vorsprung durch Technik 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е проблема на оригиналната скоростна кутия?

пакетите.Утре съм при най-точния човек,за да знам какво трябва да се прави и в крайна сметка ще се отремонтира оригиналната кутия.Впечатляващ е разхода на колата.С нормално каране 15 с ръчка 18 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пакетите.Утре съм при най-точния човек,за да знам какво трябва да се прави и в крайна сметка ще се отремонтира оригиналната кутия.Впечатляващ е разхода на колата.С нормално каране 15 с ръчка 18 :zustimm:

Самата истина, ако някой разбирач не вЕрва мога да му покажа още една по-нова с подобен разход :)

Успех, момче, каквото и да си замислил :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли ще я опрявяш или бъдещият собственик?Ако решиш за друг бартер ,аз мога да ти предложа А6 Ц4 2.6 В6 150 коня,но за съжаление не е Куаттро.Има пълна сервизна книжка и е в топ техническо състояние,ако имаш интерес пиши,забравих да спомена,че колата е авант :hilezh: ...Успех ти желая в избора на кола,ако мога да прежаля разхода и донякъде частите за В8-ка бих ти предложил мойта Б4 1.6 АДА,направо съм пред дилема :flehan::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената е такава заради проблема,но съм склонен и да посмъкна от цената още.Иначе подръжката си е кат на 100-ца автоматик.Градския разход си е баш кат на АБЦ-то,което е много странно,но извън града харчи повечко.Но тя е обслужена,така че остават скоростите и некви дребни неща.Бартери приемам всякакви,важното е да е АУДИ ама от истинските

kolega,samo djantite prodava6 li gi i podrobnost za tqh i cena ako gi prodava6

не се продават,че е малко тегава на джанти таз кола

Редактирано от Vorsprung durch Technik 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...