Jump to content

Подръжка на Ауди А6 2000 година


Demi4

Recommended Posts

Колеги ще купувам Ауди А6 2000 година бензин 2.4 не помня колко конски сили единствения му проблем е че като пали мирише на бензин иначе няма проблеми та искам да попитам колко пари е смяна на ангренажен ремък и като цяло какво се разваля най - често и скъпа ли му е подръжката ако сложа ГАЗ или метан което мисля да не правя но за всеки случай колата ще има ли проблеми защото при повечето започва да гори бензинови помпи и други работи :bia: Ще съм благодарен на всеки отговорил :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За твоето ауди знам колко пари е обаче за моето не знам :bia: а и само ангренаж трябва да знам колко пари е защото за всичко друго знам как и мога да се оправя сам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Бургас части около 450лв.(водна помпа,ремъци,термостат,обтегач абе всичко)труд около 150лв.Масло 100-тина лв.сложи хубаво,филтри и антифриз пак толкова,другото за бензин-градско 15,извънградско 7-17,това за моята,ръчка на предно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да си задаваш редица въпроси, с неясен отговор, можеш да погледнеш колата на nmm, наистина поддържана, а е и със газ. Наличието на куаттро също не е за пренебрегване.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангренаж (комплекта) - 750-800лв (алтернатива).

Ако е автомат сложи и 500-600лв масло, филтри и т.н. на скоростна кутия.

Градско между 15-19 среден разход сега зимно време ('99, 2.8 автомат)

Извънградско между 8-10 среден разход

Ако не караш постоянно на резерва, няма да имаш проблем с помпата.

Като цяло божа работа като всяка кола. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...