Jump to content

проблем с разпределителен вал


biser krustev

Recommended Posts

като купя въпросните пети за разпределителния вал трябва ли да ги пасвам всичките,както казвате че ако взема само една трябва пасване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не всички са в течение на проблемите ти. Постарай се да формулираш по-ясно въпросите си, ако искаш някой да ти даде адекватен отговор.

Ето я предисторията на въпроса:

днеска сменям гумичките на клапаните всичко точно до момента в който взех да стягам разпределителния вал,оше не бях почнал да стягам,гайките не бяха се изравнили с шпилките и се чува едно силно ПУК, и кво стана голяма беля счупи се как да го кажа (черупката която държи вала и главата около шпилката се нацепи яко, до сега се мъчих да свалям главата свалих до генерацията

КАЖЕТЕ МИ МОЛЯ КАК ДА ГО ОПРАВЯ С ЗАПАРКА ЩЕ СТАНЕ ЛИ И ЗАЩО СЕ СПУКА ПУЩИНЯТА ЧЕ НЕ ЗНАМ

Петите с който се стяга разпределителния вал са комплект с главата!

Ако се налага подмяната на една бройка ,то тя трябва да се препасне за да е съосна с другите иначе вала затяга и става мазало :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като купя въпросните пети за разпределителния вал трябва ли да ги пасвам всичките,както казвате че ако взема само една трябва пасване

Най простия и безболезнен вариант при тебе е да си намериш направо глава 2-ра употреба ,може да не е

оборудвана с клапани ,пружини ,повдигачи ,но да е с всичките си пети на лагерите.

Иначе коя пета счупи ,броено от към зъбното колело на разпр. вал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...