Jump to content

АБК 115 к.с. губя мощност като загрее


neronagy

Recommended Posts

Колеги дайте някакъв акъл,колата като загрее и забива муцуна в движение,губи мощност.Когато пусна гаста и натисна съединителя възстановява мощността при натискане на гаста но в момента когато леко отпусна педала и пак забива муцуна.Това го прави на всички скорости.За да я карам трябва постоянно да натискам съединителя за да паднат оборотите за да може да наеме на съответната скорост-адски изнервящо.Моля ВИ помогнете ми за проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако ми е запушен катализатора колата няма ли да се задъхва и когато е студена?Проблема ми започва след 10 минути каране когато загрее.По какви признаци се разбира,че катализатора е запушен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ламбдата ми е чисто нова ,смених я преди 3 месеца.Дали проблема не е от запушен катализатор,дайте повече мнения моля защото за това не можах да намеря подходяща тема във форума.Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз моята я смених с нова и точно след 3 седмици ми даде фира и даваше на компа 7.4 волта и колата не искаше да се форсира но направих рекламация и мия подмениха.

Но пак си виж новата сонда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...