Jump to content

Маркуч от радиатора до компресора


Recommended Posts

Здравейте дали случайно някой има снимка или парт номер на маркуча дебелия който е от климатичния радиатор до компресора.

audi-a4-b5-carrier-botls.jpg

audi-a4-b5-alternator-duct.jpg

Става въпрос за горния маркуч, дебелия, за А4 Б5 1.8Т АЕВ. Много ви благодаря предварително. Спешно ми е.

Редактирано от KPACEH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай 20лв и да ти го пращам :zustimm: За 60лв и тънкия + радиатор на климатика с датчика отстрани :hilezh: Здрави свалени от АДР

Редактирано от Vankata_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай 20лв и да ти го пращам :zustimm: За 60лв и тънкия + радиатор на климатика с датчика отстрани :hilezh: Здрави свалени от АДР

Баси офератата, много е добра сериозно, НО аз вече купих един маркуч , но явно не сме се разбрали с човека и ми е пратил други сега моя трябва да го върна за да взема правилния и за това търся снимка, за да не се объркаме пак. Все пак ако тие възможно за снимка или поне за парт номер ще съм адски благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Сега разгледах маркучите. Значи парт номер на този който ти трябва НЯМА. Парт номер има на дебелия от компресора(16мм) като според мен е общ за двойката маркучи :zustimm: Другото което е важно да знаеш е, че колегата ти е пратил правилния маркуч дебелия(16мм) от компресора, а на теб ти е трябвал тънкия(12мм) от компресора. Хубаво е да знаеш, че има и по-тънък в системата за това ти си се объркал :zustimm:

Ето горния на снимката ти трябва според мен:

026649853.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще успееш да се ориентираш чрез този линк: Vagcat

По мое предположение ти е нужен 8D0 260 701 H, но все пак няма да е лошо да погледнеш сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо изглеждат толкова различно в програмите....Аз загубих половин час когато пусках предния пост, и както и да го гледах не свързах това което виждам с това което мисля че трябва да бъде.

Все пак полезното което мога да кажа:

-Дебелия от компресора(16мм) отива в един голям цилиндричен съд.

-Другия (12мм) е от компресора директно в радиатора. И аз съм на мнение че трябва да е с номера даден от колегата.

-Има трети(можеби 8мм) който е от радиатора до охладителя в системата(до парното)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б*си страния маркуч, не моберем кой трябва да е. Благодаря Ви много , сега остана да намерим и актуална снимка и ще е още по добре, а ако можеше и някой да види реално как е отдолу и даде снимка, леле щеше да е перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...