Jump to content

За налягането и подналягането


k kraev

Recommended Posts

Към колегите, които имат манометри за турбото. Колко ви показва на празен ход бустметърчето?При мен беше между -0.7 и -0.8 barа. Сега обаче отива към 0.9. Налягането се качва както и преди до към 0.6. Дали няма нещо запушено за да има толкова голям вакуум или китайският уред вече се е разтегнал? Много ще съм благодарен, ако споделите вашите данни на празен ход при изключени уреди.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към -0.7 или към -0.9 ти клони стрелката? Защото като чета из нета, нормално е към -0.6 -0.7.

Това ме притеснява малко, че моето отчитане е 0.9. И си вкарвам параноя за запушени някакви отдушници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-0,7 на место, при подаване гас също на место 0 в движение 0,6 пик после пада на 0,5 и пак в движение без гас на скорост стига -1~-1,1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, при мене като запаля студена на празен ход(на вакум) е -0.5, като загрее стои между -0.6/-0,7(значи -0.65), обаче отначало като го сложих манометъра ми стоеше на -0,8(при загрята кола), а на скорост в движение е -0.8 . Имах проблеми с блу-оф клапана от тогава ми стои на -0.65, оправих го и пак си остана там вакума .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-0.7бара студена до -0.9 бара при загряла до 90 градуса без консуматори (фарове ,климатик...).Нормалните стойности според мен са това.АЕБ двигател

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...