Jump to content

Покупка на Б5, 1.9 tdi


Recommended Posts

Колеги,харесах една оферта и си мислех, че може да ви поискам мнение (било то и само по снимки). Мисля да я капарирам в понеделник, но преди това и ваше мнение да чуя :). Един колега в Германия каза, че имала малко ражда по калниците, което ми се видя странно, но била в добро състояние. Ето офертата:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a6-1-9-tdi-waldenbuch/164538078.html?lang=en&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=87&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=200000

Очаквам вашите мнения с нетърпение!

Между другото има и една сносна оферта за едно Мондео ... ама Форд ... мммнеее не ми се ще <_< . И все пак ето и офертата за форда:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11336139033840414&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля ви за мнение по следната оферта:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11341486724024776&f1=details

В понеделник (30.07.2012) ще пътувам до Пловдив за да я разгледам от близо (не че ще разбера нещо) и евентуално ще я закупя ...

Когато говорих с "шефа" на автокъщата, той ми каза че е внос от Италия, но в последствие се оказа, че мой приятел го познава и на него е казал, че това е била личната му кола (карал я е около 30к км.) и я бил поддържал като за себе си... Нещо ми е кофти да ме лъжат така?!?!

Отделно цената ми се види малко ниска на фона на другите оферти по българските сайтове, което ме кара да мисля, че този тип иска да се ОТЪРВЕ бързо от този автомобил...

Чудя се също, дали просто не съм станал параноичен и не мисля трезво (това би означавало, че е удачен момент за вземане на еднолични решения)...

:heiss::nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километрите най- вероятно са х3, може и повече. А цената какво те притеснява все пак говорим за 14г. автомобил, тези модели се обезцениха доста за половин година. Ако е в прилично състояние го отнасяй, ако не бягай далеч от него. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно как я е карал 30к. като не е регистрирана.

ПП. Ако искаш ела да видиш моята, че жена ми иска друга кола.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, покупката е направена! Audi, A6, 1.9 tdi

Оставих колата в сервиз за смяна на консумативи и някои малки ремонтчета. Скоро ще постна снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...