Jump to content

Стъклата не се свалят Ауди 100 ( и бутоните спряха да светят )


Recommended Posts

Здравейте ,

от 1 година насам , когато натисна да се свалят стъклата ( или вдигат ако са свалени )

колата ми правеше номера , тоест , изгасваха битуните и след известно време светваха и можеше да се работи

понякога е много неприятно , особено когато тръгвам и навън е адска жега или пък не мога да ги вдигна

а започва силен дъжд

и така 1 година от време на време проблеми

напоследъка доста повече

но вече не светват бутоните и контролното панелче на врата и ..... край , нито нагоре , нито надолу

случвало ли му се е на някой да каже от какво може да е това ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е в релето /мисля че номер 15/ под кората на волана.

то и аз си мисля за реле или бушон ама не му разбирам

дано да е реленцето

иии....... дано да е 15 - да бъркаш нещо че ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да не пускам нова тема ако може да използвам твоята - при мен има абсолютно същото явление понякога - се полуавата че забиват и спират да работят Колата е ауди 80 Б4 ТДИ 1Z и не знам от къде да започна гледах бушони всичко е ОК ама незнам има ли шан да е реле и при мен ама ако можете помогнете кое да гледам и че с теза инсталация неможеме да се разберем още.

Редактирано от overs0ul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махаш кората под волана и се виждат няколко релета. Това за стъклата е най-голямото. Обикновено проблема се оправя с презапояване на пукнати спойки. Скоро правих на един съфорумник и всичко вече е ОК. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем миналата година,но релето за което става въпрос се намира в колонката в краката на шофьора! За съжаление не се сещам точно какъв е номера му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А идейки при Б4-та номер на реле понеже не е едно - имам 2 които са с предпазители по 60 ампера и кое да избера от двете :) :) .

Просто трябва да го отстраня и това че не е никак яко като стане .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...