Jump to content

Избор на подходяща Навигация


ivo marinov

Recommended Posts

Колеги,здравейте!

Искам да си закупя GPS навигация за моя автомобил,в ценови диапазон до 200-250 лв.

Посъветвайте ме за модели и споделете вашите мнения и препоръки към какъв модел да се насоча в този ценови диапазон.

Не държа на някакъв максимален брой екстри,просто искам да ми върши работа и долу горе да е бързичък.

Ще очаквам вашите отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Гармин, но няма да повторя подобна покупка. Следващия път ще си взема "No name" китайче с Ай Гоу, без да се замисля. Няколко такива минаха през мен и работят перфектно. Вътре в стаята, докато Гармина не може да намери сателити, Китайчето "захапа" 14 броя. А и процесора му е 2 пъти по-бърз. Ако искаш подробности драсни едно ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти па нищо не каза ве ... аз съм с най-мизерния и евтин Гармин ... пък в 8-етажния ми блок аз съм на 4-тия етаж (по-средата) на 3 метра от прозореца си намира сателит и то на почти пълен обхват.

Тъй че не подвеждай колегите шШшШш ПапоФФ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има колега от форума който се занимава с тези неща - bulnav! Напиши GPS навигация, има доста информация! С риск да се потретя, за 169 лв получаваш навигация с всички екстри! Успех! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти нещо интересно, много добро като съотношение качество/пари, но не идва с Ай Гоу, а трябва да се отключи и да се преинсталира. Пробвано е става. Шура ми го преправи за един наш приятел и резултата беше отличен.

http://gps-6.com/490-north-cross-es515.htm

Тук е 155 лв. Но някъде го мярнах и за около 130левта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...