Jump to content

Audi A4 2.0tfsi


Recommended Posts

:gruebel:/> нямам идея не съм запознат изцяло с тази материя

затова и предпочитам бензина :hilezh:

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нa VW пак са с TFSI двигатели даже на сайта е голф ако не се лъжа. Само да кажа забележете че в тази система няма изпарител,ето и два цитата „„Pdi е следваща стъпка в развитието на LPi системата, която инжектира автогаз в течна фаза във всмукателната система, вместо първо да изпари автогаза, както се прави в по-традиционните системи."" „„В допълнение на това, никакви промени не се правят спрямо охладителната система““

„Съвсем скоро всички производители на ГИ ще имат опция за такива мотори, повечето имат разработки и в момента се експериментират модифицираните ГИ, автомобилните производители масово вървят към системи с директно впръскване и трябва да се отговори на търсенето„

Редактирано от RUM4U
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле.. тук в Пловдив ми предложиха същото :gruebel:/> разхода на бензин бил 30%

италиянски контролер уж .. там ги монтирали и нямало проблеми с дюзите за ТФСИ

бях се навил почти... но не ми се щеше да съм 1вия .. ще изчакам да видя реакцийте на някой колега... :)/>

ти ако монтираш пиши какви са ти впечатленията

Ако не си размислил виж в нета за LPI вече го има и в БГ http://nitoautogas.com/vialle-lpdi.php#1 в нета прочетох че доста неща поразрови се точно ти си от Пловдив това е адреса Нито Аутогаз Груп ООД.

Пловдив 4000, бул."Цариградско шосе" ?51А

прочети и тази тема http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=16397

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много добър разход, аз под 10 на пежото немога да смъкна. Много искам да го сменя, но все още събирам информация, пежото го взех от раз без да събирам информация за двигатели и др неща и ето на има някъкъв дефект дето тече главата, преди 35 хил я сменях сега пак :Д Мерси за отговора за мен ауди е номер 1 :)/>

Хаха :) Бате карай си пежака поне да са ти тънки частите щот с аудито разхода ще ти е най-малкия проблем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...