Jump to content

Нормално ли е според вас


Tianata

Recommended Posts

Нормално ли е според вас за тези скорости оборотите да са такива. Снимките са правени на равно на 5 скорост.

Не са ли малко високи???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно нормални са на 90-ката на 3000 оборота е на 110 на 4000 оборота е на 160 мисля че е в реда на нещата :bia:

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборотите са екстра за АДР мотор :stupid: Б4-ката на 3000об 5-та 120 ,А4-ката 130.

Та чакаи я да загрее тая кола преди да я тумбиш така :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ли малко високи???

На моята (ADR) са точно такива. И аз бих предпочел 5-та да не държи такива високи обороти. Предполагам, че при 1.8Т малко по-добре стоят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Б4-ката 1-ва 50,2-ра 90 ,3-та 140,4 и 5-та колко може...185 на 5-та съм дигал аз :stupid:

А с А4-ката 1.8TQ 1-ва 50,2-ра 100,3-та 140....за 4 и 5-та нз какжо става при тях...ама знам 4е 200 е на 4500об на 5-та :blink: Като има пак мегдан за тестове ще видя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би ли следвало на 5-та при 140 да са 3700 оборота някъде!? :stupid:

Значи мойта няма 5-ти зъб и при 140 оборотите са точно 4000 както се вижда и на това А4, а доколкото съм виждал други В3-ки с 5-та скорост поддържат 200 - 300 оборота по малко от мойта ... :blink::blink::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборотите ти са точно колкото моите. Мисля , че за този двигател са нормални. Теб какво те притеснява?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...