Jump to content

СКРИТИЧ ФОРУМ


Recommended Posts

Честно казано... Мълчанието е доста правилен отговор на въпросите ми. Нема нужда да се товари, който и да е форум допълнително.

Чудно ми е как ще се разберат само SLAF и QUATTRO_BG и дали няма някак си да се шмугна в колата на втория и да ги оставя да си менкат мадамите. :(

Мамка му ама не се сдържам ... ордена на тамплиерите как ми звучи като ордена на тампониерите ... Ужас .. Готина асоциация. Не целя да засегна никого - не ме подкарвайте моляяя - просто ми прозвуча смешно, когато си го помислих. :(:flehan:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 130
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Абе гледайте нещо му загубих края,не разбрах Слаф какво ще ми даде,ама пак ша обобщя ВСЕКИ КОЙТО ПРЕДЛОЖИ НЕЩО КАТО ТОВА ОТ СНИМКАТА ПОЛУЧАВА КОЛАТА ЗА СРОК ,КОЙТО ЩЕ СЕ ОПРЕДЕЛИ В ЗАВИСИМОСТ ОТ ТОВА КАК СЕ Е ПРЕДСТАВИЛО НЕЩОТО!!!

Аре малко да развеселя темата ,че като гледам всички сте едни мрачни :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах темата за собствен кеф и фьн,не сьм искал отговори,но получих това,което ме интересува,за което благодаря.Не защитавам никой,какви слаби бе,пак отидохте у лево.

Радвам се ,че имам свободата да се изкажа,ТОВА Е.

Тоя форум сьм го чел много отдавна.Не ми дреме за него.

Момци нямам лоши чувства кьм никого.

Визи ме кефи-колко труд излишен хвьрли само.

Други сигурно спяха,ама се сьбудиха-как?

Просто ми доскуча хора-вие как го взехте-мани-бегай.

Няма алтернатива на АКБ,това вие го трьбите.

Аз сьм МИШКА,и не ме е срам.

Може да ме сьди само оня ГОРЕ-така мисля.

Харесва ми,че Насти е станал мек и че може да действате и по бьрзо-е малко насила стана,ама има напредьк.

Наздраве приятели :(:(:flehan: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм влизал тука ама явно не съм загубил :( Според мен на някои хора не трябва да се дават отговори а само иБАН :flehan: Тук има хора които искат да си избиват комплекси чрез власт която посмъртно няма да им бъде дадена И все пак Ауди е мъжка марка, моля другите да се ориентират към форума на Ситроен :(:(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОДЕРАТОР

Последните две мнения са невидими. Нарушена е т.4 от правилника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...