Jump to content

Audi A4 B8 1.8 TFSI / 2.0 TFSI 2008-2009 година


FidoDido

Recommended Posts

Здравейте, скоро мисля да сменям колата и със сигурност пак ще е Audi. Тези два двигателя ме заинтригуваха. Та ме интересува мнението на колегите, които са собственици на подобни автомобили. В един Американски форум,един колега беше писал че седмично 2.0 TFSI му гори м/у 34-40 MPG, което е между 6-7/100 км. В auto.ru дават минимална разлика в харча като при 2.0 TFSI 211 hp е малко по-малък от при 1.8 TFSI 160 hp. Какво е вашето мнение. 2.0 ТФСИ със 150км/ч по магистралата на темпомат какъв разход дава. Аз клоня за 2.0 TFSI защото ускорението 0-100 е 6.9. Чакам вашето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де никой ли не кара такова бензинова А4-ка. Къде са феновете на бензина които са най-активни в теми за дизелови автомобили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де никой ли не кара такова бензинова А4-ка. Къде са феновете на бензина които са най-активни в теми за дизелови автомобили

Здравей , аз имам а3 2.0 ТФСИ , в града гори 10 , 10.3 някаде , което е доста добър резултат . сменен вчера го видях е 8.3 . Извън града е 7.5 със 130-140 . колата е просто невероятна . взимай смело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на отиване и връщане от морето при 160 км. ми закова 8,1 разход . иначе в Пловдив градско с включен климатик 8,5.. 9

зависи от шофирането.. :)

модела е 2006 200к.с.

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...