Jump to content

Да спасим IRC Сливен 2012


Recommended Posts

Заглавието казва всичко ......

Ето подробности - http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=7160&Itemid=1

Ето и във Фейса какво се случва - http://www.facebook.com/groups/442930885729350/443565788999193/?notif_t=group_comment_reply

Аз бих го направил заради това -

пп.Изгледайте го филма и преценете - не си ли заслужава .........

Ако някой се познае да си траеее.....:zustimm:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На рали Сливен съм ходил няколко пъти, още повече че ми е близо. Естествено само :respekt:

Сетих се нещо което може да е важно. Спомням си че бяха отпуснати милиони лева държавни пари(не помня колко) за организацията или по скоро ПРАВО да се организира някакъв волейболен турнир, защото виждате ли нашите не успели да се класират и да им дадем още един шанс :gruebel: Беше намесено името на Б.Б. и имах информацията че това е за сметка на автомобилния спорт. И не щеш ли няколко месеца по късно...рали сливен няма париииии. Възможно е да няма връзка, но ми се появиха съмнения :blink: Къде е сега Б.Б.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още утре ще направя дарение, само не е ясно колко пропуска ще бъдат получени с/у това дарение, но важното е да има рали. Аз, като родом от Троян и заклет фен от време оно на рали спорта и закърмен с рали емоцията се присъединявам към каузата и ще споделя на доста хора от Троян, които не четат форума да направят дарение и те.:zustimm:

P.S. От другата година ФИА обединява двата шампионата IRC и ERC, като ще се казва само ERC (European Rally Championship), като едно време, и ще се състои от 14 състезания, разделени на две групи по 7 и ще се зачита 8 ралита. Малко неясно все още, но това е инфо от два дни.

Колега Sparco, имам едно клипче на ралито от 88г. Клипче меко казано, т.к. е почти час :zustimm: Пазя си го от 5-6г. на компа, че е мн ценно-Стоян Колев, Павел Жеков, Г.Петров, Т. Златков, Г.Иванов (чичо ми, с навигатор баща ми), Св.Дочков, Вл.Илиев и мн други.

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организаторите имат подкрепата на вътрешният министър Цветанов който е приел поканата да стане претседател на организационният комитет на ралито .

Относно участието на Сливен в IRC е много много важно и е хубаво да го осъзнаем, колкото и пари да струва - догодина България е на прага да остане без състезание от Европейския. Смятате ли, че след "чудесното" рали "България" оценката му ще е добра?:gruebel:

Казват ,че Всеки, които дари по-голяма сума, ще получи съответния брой пропуски.

пп. Маже ли да го споделиш този клип - пусни го да го изгледаме .

Редактирано от SPARCO A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен автомобилния спорт е игнориран отдавна и понеже няма как да се грабят дирекно пари от там пречи се да се влагат.

нашите управници на федерацията искат първо да вземат тогава ако има да вложат нещо.

Има клубове който искат да се развиват и се пречи защото тогава сигорно други 20 пуяка У С на федерацията ще трябва да си заминат.

според мен конфликта е че пак са изнудвали рекламодателите за дългосрочни договори и солидни рушвети.

ако е имало некво заемане на средства от един спорт за друг е кофти , но нека да се каже на висок глас.

ТРЯБВА СКОРО ПАК ДА ПРОТЕСТИРАМЕ за всичко свързано от ЗДП до цените на горивата и да видим с тези такси, застраховки и глоби по какви пътища караме.help.gif

ФИЛМЧЕТО Е УНИКАЛНО ,заслужава адмираций с товяа че показва и взаимоотношението на хората.

НАДЯВАМ СЕ ДА НЯМА ОТ СОФРАТА В КОЛАТА flehan.gif

Редактирано от CHERVEQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за споделяне на клипа :flehan:

а за пропуските поне както разбрах е: 1 пропуск 15лв. (във формата на дарение)

„Това, което искаме да направим е не просто да получим даренията, а привеждането на сумите фактически да бъде закупуването на пълния пакет за състезанието – каза заместник-директорът на Сливен Рали Атанас Чанев (на снимката) – Той струва 15 лева и освен правото на достъп до всички зони на състезанието, до сервизния парк, щаба на ралито и скоростните отсечки, включва още постера, специалното издание за Сливен Рали, право на достъп до всички мероприятия на състезанието. Всеки дарител ще получи толкова дарителски пропуска, колкото е сумата, преведена по сметките.”

Аз дадох своето днес по банковата сметка :zustimm: . Призовавам и всички други фенове да го направят, риск няма дори и да не се проведе като кръг от IRC, парите ти се връщат.

А за клипчето-нещо немога да го кача тук или по-скоро ми иска линк, но той ми е на компа-ако някой каже идея как да го кача, ще го сторя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка - най-напред ва те поздравя за това което си направил днес :respekt:

И да те питам за това ли състезание говориш -

Редактирано от SPARCO A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това е, само че при мен филмчето е 33 мин., а сега го видях в тубата го има на три части, та може да се гледа от там :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тогава още един клип сглобен току що -

пп.Аудито което кара Стоян Колев / лека му пръс / е същата кола която Ники Златков подготви и въстанови ........

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е супер :flehan:

Тази част от една отсечка, на която вртят около шикани с гуми (не горе на Българка) супер специален етап ли е и ако да, къде се намира? Питам защото има доста прах и пепел и се чудя защо организаторите не са го поизчистили?

А на Ники Златков S1 е направена на база колата на Ст Колев (СК 2122), така ли е или аз нещо не съм схванал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е супер :flehan:

Тази част от една отсечка, на която вртят около шикани с гуми (не горе на Българка) супер специален етап ли е и ако да, къде се намира? Питам защото има доста прах и пепел и се чудя защо организаторите не са го поизчистили?

А на Ники Златков S1 е направена на база колата на Ст Колев (СК 2122), така ли е или аз нещо не съм схванал?

И на двата въпроса Да

Да - миналата година го караха като супер специален етап в петък вечерта в един парк ,който е точно до хотела на Лечков и стадиона им в Сливен .

Тази ще го има също но с много повече изненади ........

Да - това Ауди което го виждаш от клипа - СК2122 - е абсолютно същото, което в момента кара Ники ........ След три годишен проект от негова страна..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз проекта го следях тогава, а сега изявите му, но съвсем незнаех, че е ползвал колата на Бачо Стоян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз минах през банката - нашата група вече си гарантира достъпа до ралито .

Ще се радвам ако и други го направят - За Спорта .........:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организаторите дават ли някаква информация за събраните средства или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организаторите дават ли някаква информация за събраните средства или не.

Ще има пълна яснота по въпроса - всичко ще е публично .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка - ако си Павлин Петков да знаеш че те има в списъка с дарители . :zustimm:

Смятах да го побликувам да има яснота какво се случва до момента ,но организаторите ще си свършат работата ,когато преценят .

Още един път искам да призова - този койт има възможност да помогне, нека го направи . :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес на планинското на Шипка дочух доста хубави новини във връзка с постигането на целта . Надявам се да са истина .

Искам да поздравя и компанията от Габрово и най-вече Ауди Фена с татуировката на ръката си ........... решетка с емблемата на Ауди :zustimm:

Между другото незнам да има друг град в БГ. с толкова погърмелници или там как им викате ......

Цитат -

ГЪРМЯЩИТЕ КОЛИ СТАНАХА ХИТ В СЛИВЕН

Гърмящи коли са на път да подлудят града под сините камъни.

И вие сте ги виждали. И чували. Задължително. Това е новата мода сред младежите в Сливен. Автомобилите буквално гърмят, при натискане на газта. Други пък ръмжат. Почти като състезателни. Формално, ръмжейки и пукайки, колата се чисти по-добре от изгорелите газове. Удоволствието за младежа обаче е двойно, заради шума, който издава автомобила и привличане вниманието на околните. Съчетанието със силната музика в колата и отворените прозорци и задължително.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат със ситуацията / която не би трябвало да се взима за чиста монета / - някой от топ пилотите в Европа вече са подали задължителните си заявки .

Ханинен ,Микелсен ,Копецки ,Буфие,

Басо ,Соловов ,Сеп - са обещали да дойдат . Към тях щели да се присъединят и Андреучи ,Фреди ,Франсоа ,Олекси .

Вулкан ,Темпестини ,Хънт ,Круда - са повече от сигурни .

Лука Розети е искал условия за над 50 000 евро за да дойде ...... Едва ли някой тук ще му ги осигури - затова го отписвам .

пп. Разбира се - това всичко е все още е НЕ офицялна информация .

Но на мене запова да ми намирисва на ПРАЗНИК .

028314065-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази информация ми хареса :flehan: :flehan: :flehan:

Ако не бях разбрал, че рали Сливен ще бъде част от IRC, щях да ходя да гледам Ипър в Белгия (ERC), но този факт леко ме отказа от дългото пътуване :zustimm:

Аз погледнах и картите, колега Sparco къде възнамеряваш да се установиш и да гледаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...