Jump to content

Да спасим IRC Сливен 2012


Recommended Posts

Днес познат е говорил с Тодор Чанев-по негови думи трябват още много средства и шансовете са минимални за ИРС!!!Отделно казва,че имат и малко време-има няма 20 дена до старта и нямат нужната подготовка.Дай боже да се нагласят и да гледаме едно истинско рали. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено няма да го гледаме Микелсен, но за следващите е по-сигурнo IRC Sliven и то само защото последните два състезания давали двойно повече точки от нашето :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за Микелсен , но и тази новина си има плюсове - Едно е сигурно ,че рали Сливен ще е в IRC формат .

пп. Аз чакам Копецки .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - вече е и офицялно потвърдено от Евро Спорт

- Рали Сливен запазва мястото си в IRC през тази година! Подробности на пресконференция в четвъртък!

Едно голямо БРАВО на всички, който помогнаха това Чудо да се случи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето подробности от днешната пресконференция на която става ясно как рали Сливен бе подкрепено - http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=7230&Itemid=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуските ще се получават непосредствено преди старта на ралито - разбирайте го - в петък по-някое време .

Пропускът важи за трите дни на ралито . Ако някой иска да гледа само ССС1 в петък заплаща само 5лв.

Ака се отиде в събота или неделя за пропуск няма проблем да го получиш срещу лична карта / ако разбирасе си дал дарение / всичко останало ще се заплаща на място .

пп. Павка чакам те на дървото - 028425012-big.jpg?r=0

Ето специялно за тебе в случай ,че още не си се ориентирал къде е това .:zustimm:

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този символ, като дърво какво означава? Ясно ми е че е някакво местоположение на което се канят да гледат маса народ, но защо му казвате така :zustimm:

А пропуските предполагам ще се дават от HQ или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казват му така защото на местото се събират три пътя - представлява едно Т-образно кръстовище на ,което в средата в самия асвалт има дърво . Но бъди сигурен ,че няма какда го пропуснеш :hilezh:

Ето ти и снимка на самото место когато няма рали - най добре можеш да се ориентираш по-цистерната .

028426137-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа знзм го това място-дет` се казва там съм израстнал, но незнаех, че се казва така :zustimm: . От там можеш да гледаш и Ичера по пътя в дясно, но предполагам, че всички ще го правят и ще е голяма навалица :dance:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук може да се следят заявките - сайтът се обновява при всяка нова заявка - http://www.rallysliven.com/bg/competitors/entry-list-2012.html

Само да кажа ,че всеки , който ще посети ралито ще види невероятни неща и няма да съжалява ......... Пригответе се за ПРАЗНИК ,който не сте виждали .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакам да видя от големите кои ще дойдат и тогава ще реша, но като цяло имаме организация тук в Троян да ходим :zustimm:. Дори съм си запазил места в Хотел "Империа".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е линка За фенове

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е линка За фенове

Павка като отвориш линка по-горе ,кликни върху pdf формата - от там го сваляш и после си го отваряш и четеш - успех.

Швепс гледам та ,че четеш в момента - Помогни на хората да магат да си го отворат ле.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да всичко е ок. Гледам го в момента и му се радвам :respekt:

Ще ми се да има участие на повечето звезди от IRC, но сигурно разчитат на Сан Ремо, т.к. то също е асфалтово, а е по-близко до тях. :angry:

Но ще видим в Четвъртък, гледам и Пепи Гьошев е подал заявка :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В списъка има 24 български и 15 чужди екипажа:

2 от Румъния

1 от Естония

1 от Англия

1 от Франция

1 от Унгария

2 от Тайван

7 от Турция

39 заявки.

7 коли от клас 9 (само български, решителен кръг за титлата преди Хеброс)

5 коли от клас 8 (тук Емо Денев няма да е сам, както се случва през целия сезон. Ще се бори с Дани Василев, който има какво да покаже, бонуса са 2 тайвански и 1 турски екипаж)

10 коли от клас 6 (масивен клас, истинска борба. При нашите заявки трябва да отбележим Боби Григоров, който тази година показа голямо каране на планинско. Мурат Бостанджи и Влад Козма ще мътят водата на нашите А/6-ци)

6 коли от клас 5 ( Антон Титов няма да се се състезава със себе си. Уникалните пилоти Хари Хънт и Мартин Кангур ще изръбят асфалта за да спечелят. Не забравяйте и унгарското Клио и женския екипаж от Турция със красив С1600..не знам мислех че супера е клас 6) - за мен най-интересния клас

2 коли от клас 3 (Роберт Консани започва битката си за лидерството във 2ВД и Продакшън Къп, Георги Василев ще се бори с него, за да покаже 4 колела ли въртят повече от 2)

7 коли от клас 2 (свикнали сме на Митака, Крум, Гьошев и Стайков, е сега имаме Авчи, Фатих Кара и Марко Темпестини, които нямат особен шанс, но все пак тук е един победител вече в ИРЦ. Стайков може да размъти водата и на 7-ната) - суперите са 5 броя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се идва-работата е ясна. А и прогнозата за времето вещае слънце и 25-28 градуса-направо чудесно за рали. Само, все още нямога да избера къде да гледам-на дървото ще има твърде много хора, дай някаква алтернатива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има варянти сякакви - две супер качествени гледания на ден или четери гледания на ден но не чак толкова зрелищни .

Ти къде ще спиш - за да знам какво да ти препоръчам . и в петък за шейкдауна там ли ще си .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...