Jump to content

За Audi Delta CC Радио


J_O_R_O

Recommended Posts

Здравейте колеги, от има/няма 2г. имам колата и преди няколко дена разбрах, че двете малки копченца(Treble и Bass) се дърпат навънка още малко. Bass го разбрах, но GALA(Treble) не разбрах за какво е(долу на снимката). Между другото разбрах скритото меню но пак не знам за какво става дума. Ако някой може да ми обясни !

Ето от къде разбрах

post-3720-0-93124500-1345102558_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gala-та увеличава силата на звука спрямо скоростта на колата и шумовете, които се появяват. Можеш да си избереш колко силен да е този "ефект" като въртиш копчето :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как да си направиш правилната настройка на тази функция.

  • <br class="Apple-interchange-newline">Turn off radio.
  • While pressing and holding the TP button, turn on radio. "GALA" will be shown in the display.
  • To select the speed at which GALA activates, press the tuning up (up-arrow) or tuning down (down-arrow) buttons to the left of the volume control knob. The display shows the following:
    __| Highway speed
    _|_ City speed
    |__ Slow speed
  • To save the setting, press both the tuning up and tuning down buttons simultaneously. "GALA" disappears.
  • Press the TP button briefly, "VOL" appears in the display.
  • To increase or decrease the turn-on volume, press the tuning up or tuning down buttons.
  • To save the setting, press both the tuning up and tuning down buttons simultaneously. "VOL" disappears.

<br style="font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium; ">To activate GALA, push the Treble control knob to let it spring out. Then, pull it out one more detent, and then turn the knob to the right. To deactivate GALA, do the same except turn the knob to the left. Push the knob back in when you're done

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...